Sedona 331 Hakkında...

Scudo

Hakan®

Üye
Tepki
87
Bisiklet
Mosso
@Oguzhan.Pilgir_Sağolun hocam. :in:
Bende yeni yeni farkediyorum Karşıyaka'lı arkadaşları organize olmak lazım. :)
@gkaratr_ İzmir Seda bisikletten aldım hocam, internetten almadım,.

gkaratr

Üye
Tepki
0
(link)
Sizin aldığınız yer bu seda bisiklet değil mi ki? Ben burayı aradım yok dediler.

gokberkoz

Üye
Tepki
10
Bende izmirliyim, sahil yolunda doruk bisiklet diye bir bisikletçi var . Oradan kron xc250 aldım . Shimano servisiydi ve sedona, kron , scott gibi markalarda vardı bakmanızı tavsiye ederim

Hakan®

Üye
Tepki
87
Bisiklet
Mosso
@gkaratr

Evet oradan aldım, demekki ellerinde kalmamış hocam. :(

gkaratr

Üye
Tepki
0
sedonayı aradım o bisikletlerin tanıtım amaçlı üretilen bisikletler olduğunu söyleriler. Fuarlar için falan üretmişler. işleri bitince de mağazalara vermişler. siz şanslıymışsınız ki size denk gelmiş :) Kazasız beleasız sürüşler.
Ben de trek 7.2 sipariş verdim. Umarım beklentilerimi tatmin eder. Tekrar hayırlı olsun

Hakan®

Üye
Tepki
87
Bisiklet
Mosso
@gkaratr

Teşekkürler, sizinkide hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle... :)

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
bende yarın sedona 331 alıyorum :) Ben düz 35 im bucadan :)

mustafa şan

Daimi Üye
Tepki
57
Bisiklet
Sedona
ben de en yakın zamanda alacağım bisikleti 2012 modelle 2013 ün farkı var mı hangisini önerirsiniz

Tepki
1
Bisiklet
Sedona
Güncel versiyonunun üzerindeki amortisör havalı mı, yaylı mı? Ya da bir amortisörün havalı mı yaylı mı olduğu nasıl anlaşılır?

Tepki
0
Bisiklet
Focus
Havalı. zaten artık yaylı amortisör bulunuyormuyordur :) Ama sedona 331 tavsiye etmiyorum kullanan biri olarak söylemek gerekirse..

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Alper Çıkrıkçılı

Ne gibi bir kötü taraf gördünüz, neyden memnun kalmadınız hocam açıklayabilir misiniz?

Tepki
0
Bisiklet
Focus
Hocam söyle söyleyeyim; En büyük sorunum disk fren sistemiydi. Aldığım ilk günden itibaren küçük bir sürtme vardı ama daha yeni kuruldu bisiklet geçer dedim git gide iç gıcıklayıcı bir hal almaya başladı.
Satın aldığım yerde defalarca işlem görmesine karşı düzelmedi. Distribütör firmaya gitti 2 defa orada da olmadı. Neyse ki ayıplı ürün olduğunu kabul edip paramı geri iade ettiler :)
Simdi focus black hills 2012 aldım yol bisikleti tekerleklerini taktım canavar gibi gidiyor. Beşiktaş'ın dik bayırlarını 12. viteste yağ gibi çıkıyor. Sedona 331 bana bu rahatlığı sunmuyordu sanki bisikletin aerodinamiği bozuktu :)
Son olarak city-bike, yol bisikleti ile dağ bisikletinin bir ara sınıfı olarak çıkarıldı. ama bence olmamış bana kalırsa ya dağ bisikleti almak lazım ya da yol.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Alper Çıkrıkçılı

12. viteste yokuş mu? :eek: Benim şu dandirik bisikleti hemen değiştirmem gerekiyor. 1-2'de zor çıkıyorum.
Bir şey rica edeceğim. Örnek bir yokuşun fotoğrafını koyabilir misiniz?