Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona 325 Bisikletim çalınmıştır. (İstanbul - Kadıköy)

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında Eray Ataş tarafından paylaşıldı.

1. Eray Ataş

Eray Ataş Yeni Üye

2. Tolga_Cr32

Tolga_Cr32 Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Çok geçmiş olsun, :( Polise bir tutanak tutturmanızda fayda var.

3. Kenan SALMAN

Kenan SALMAN Yeni Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun Eray Bey... Şu mübarek günlerde bunu yapanın Allah cezasını versin inşaallah :(

4. Eray Ataş

Eray Ataş Yeni Üye

İş çıkışı pek kendilerinden umutlu olmasam da polise gideceğim. Güne çok kötü bir başlangıç yapmış oldum... geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler...

5. gokaykr

gokaykr Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Gecmis olsun bit pazarlarina bakmakta yarar var

6. Baran Halilbeyoğlu

Baran Halilbeyoğlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Vallahi çok geçmiş olsun, 2-3 hafta önce arkadaşım da kadıköyde yine sedonasını apartman demirlerine kilitlediği halde çaldırdı :(

7. ozansefer

ozansefer Kıdemli Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun faturası ve seri numarasıyla polise tutanak tutturun mutlaka. Çok can sıkıcı bir durum, geçmiş olsun. Bende elimden geldiğince tenha yerlere kilitlememeye çalışıyorum. 8. Katta oturuyorum ve her gün bazen günde birkaç defa indirip çıkarıyorum asansörle. Hep balkonda yada boş bir odada muhafaza ediyorum.

8. volkan Öz

volkan Öz Forever Young

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Eray kardeş çok geçmiş olsun..
    Bir bilezik için kol kesenler oldukça bu dünyada vicdansız ahlaksız şerefsizler yaşadıkça hatta bunlar bide ben müslümanım diyorsa şu mübarek günlerde Allah onların müslümanlığınıda alsın insanlığınıda alsın hatta canını bile alsın inşallah.
    Milletin canından tırnağından biriktirdiklerini yiyen bu şerefsizlerin yaşamaya hakkı yok bence.O yüzden insanları çok sevmeme ve yardımsever biri olarak bu tarz insanlardan nefret ediyorum.En büyük cezalara çarptırılmasını istiyorum.
    Tekrar geçmiş olsun.Canına gelmesin.İnşallah en yakın zamanda daha iyi bir bisiklet alıp yoluına devam edersin kardeşim.

9. ERTĞRL

ERTĞRL Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bir Sedona 325 sahibi olarak acınızı derinden paylaşıyorum, umarım kısa zamanda bulunur. Aynı bisiklete sahip biri olarak o konuda algıda seçicilik sahibiyim, bir başka 325 ile karşılaşınca odaklanıveriyorum. Bisikletin ayırt edici bir özelliği var mıdır acaba? Bu odaklanmalar esnasında ola ki denk gelirim.

10. Eray Ataş

Eray Ataş Yeni Üye

İş çıkışı ilk işim olacak polise gitmek ama hiç umutlu değilim onlardan

ayırt edici hiç bir özelliği yok maalesef çok yeni olduğu için. 17" kadro çok ince bir ayrıntı var o da yakından bakmak gerek kadronun sağında çizik var o kadar. üstünde telefon tutacağı, fener tutacağı arkada da ışık için tutacak aksesuarları var ama onları çoktan çıkarmışlardır. bir 325 sahibi olarak bir şey soracağım tam hatırlamıyorum seri numarası kabartma şeklindeydi yanlış hatırlamıyorsam değil mi?

11. ERTĞRL

ERTĞRL Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ben de alalı henüz 4 ay kadar oldu, bir ara bakındıydım nerede bunun seri numarası diye, göremedim. Sonra da unuttum hiç bakmadım seri numarasına, ama genelde kabartma oluyor sanırım.

12. Eray Ataş

Eray Ataş Yeni Üye

yanlış hatırlamıyorsam kadronun alt kısmındaydı.

13. aycan turan

aycan turan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Buyuk gecmis olsun. En guvenli yer herzamn ewin icidir.
    Polise gitsenizde dayda olacagini sanmiom ama siz yine gidin sabit tutturun. Bundn bi kac sene once arabami calmislardi polslerin bana verdegi cvp su araba ucuz bulunmasi zor 50-60 binlik araba olsa hemen bulunur demislerdi.

14. Cycmode

Cycmode Life Behind Bars

Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    Geçmiş olsun, umarım bulunur. Ramazan ayında yapılması insanı ayrı bir üzüyor ve sinirlendiriyor.

15. Eray Ataş

Eray Ataş Yeni Üye

Dün iş çıkışı bir kaç bisikletçiye uğradım kadıköy'de nasıl bir yol izliyim diye bilgi almak için. abi dedim bisikletim çalındı, bana moda'da mı oturuyorsun dedi. evet neden sordun dediğimde ise moda'ya bir çetenin dadandığını 20 günde 30'a yakın bisikletin çalındığını iletti. önce polise gitmemi tutanak tutmamı sonrada pazar günü samandıraya git orda pazarda satarlar onu dedi. sonra akşam polise gittim tutanak tutuldu pazar gününü bekliyorum. bulana kadar pazar pazar dolaşmayı düşünüyorum. istanbulda samandıra dışında satılabilecek yerler nereler başak nerelerde var bu bitpazarları?

Moda ve çevresinde olan arkadaşlar aman dikkat edin. benim bisiklet bir kaç gün önce de bizim üst sokaktan birinin sedonasını çalmışlar.

16. Ahmet Enes Saraç

Ahmet Enes Saraç Üye

Seviye:
    Valla ben de sedona 325 alıcam kilidini 10 tane falan takmam lazım heralde çalmasınlar diye

17. Yasin Yücel

Yasin Yücel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Çok büyük geçmiş olsun üç gün öncede benim bisikletimi çaldılar. Polise zabıt tutturulmuş camera kaydı verildi ama daha hiç ses yok. Ne bisikletten ne de çalan adamdan.

18. hardal

hardal Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Düşündüm de istenirse bu çetenin veya bireysel olarak çalanların yakalanması zor değil. Çalınmaların sık yaşandığı Moda'da, hırsızın dikkatini çekeceği bir kaç noktaya bisiklet park edilse ve adeta pusuya yatılıp bu hırsızların sabırla harekete geçmesi beklense, suç üstü yapılsa ne güzel olur. Ancak eylemci gazlama, sulama dışında sahada gözükmeyen polis bunlarla uğraşmaz ki.