Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona 321, Scott Sub 40, Cannondale Quick 5, Specialized Sirrus Sport

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Burak Kaynarca tarafından paylaşıldı.

1. Burak Kaynarca

Burak Kaynarca Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba,
    Forumu arastirmadan konu actigim dusunulmesin. Benzer konu basliklarinin tamamina yakinini inceledim. Sorum biraz daha farklı olacak..
    Türkiye deki (hemen hemen) Sedona 321 fiyatina, yakin zamanda gidecegim yurt disindan basliktaki diger bisikletleri alabiliyorum.
    Ancak yurtdisindan alip getirmek hem biraz zahmetli hem pesin odeme ve garanti disi kalma durumu soz konusu.
    Marka takintim yoktur. Sekil olacak diye gereksiz yere para odemeyi de sevmem.
    Sub 40 i 900 liraya, Sirrus Sport u 1150 liraya, Cannondale i de Sirrus fiyatina pesin olarak yurt disindan alabiliyorum.
    Sizce yurtdisindan pesin olarak alip tasima zahmetine mi girmeliyim yoksa taksitli ve garantili olarak Turkiye den Sedona 321 mi almaliyim? Cogunlukla sehirlerarasi kisa-uzun turlarda kullanacagimi da hatirlatmak isterim.
    Teşekkür ederim.

2. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Eğer ki zahmete değeceğini düşünüyorsanız bence yurtdışından getirtin. Fakat ben bu konularda hep üşenen biriyim, şöyle ki alacağım ürün yurtiçinde bulunabiliyorsa daha pahalı bile olsa yurtdışından alışveriş yerine yurtiçinden almayı tercih ediyorum. Kaldı ki dediğiniz bisikletlerde donanım olarak 321 ile ya eş değerlerde yada daha alt sınıflarda diye biliyorum. Yani diğer bisikletlerin markasına ve kadrosuna para vermiş olacaksınız. 321 bana kalırsa şehirlerarası turlar için oldukça yeterli. Gerekli modifiyeyi yaptıktan sonra 321 ile çok daha uzun turlar bile yapılabilir.

3. burak özgüng

burak özgüng Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    tabiki cannondale
    mağdem yurt dışından alma şansınız var hiç üşenmeyin taşıyın tabikii..

4. Burak Kaynarca

Burak Kaynarca Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Yorumlar için teşekkür ederim. Baska fikri olan var mı acaba?

5. İbrahim Eren

İbrahim Eren Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    sedona 321 kullanıyorum. 600 km. civarında yol yaptım şimdiye kadar, son derece memnunum. en son hafta sonu bitlis-muş arası gidiş-dönüş 200 km. yol yaptım. (cumartesi 14:00 çıkış 20:00 varış, gece konaklama, pazar 11:00 çıkış 17:30 varış) hiç bir sorun yasamadım. tercih sizin tabi.

6. ender77

ender77 Üye

Seviye:
    Yukarıda saydığınız bütün modeller birbirine çok yakın ve güzel bisikletler. Ancak Sedona 321 diğerlerinden uygun fiyatıyla daha tercih edilebilir gibi geliyor. Saten 321'den şikayetçi olanı da görmedim. Ama bütçe kaygınız yok ise SSS görselliği ile bir adım önde benim için.

7. ender77

ender77 Üye

Seviye:
    Bu arada eğer yurtdışı fiyatlarınızın üstüne bir takım maliyetler binmeyecekse (kargo/gümrük..vb) yurt dışından beğendiğiniz bir bisikleti getirmeniz daha mantıklı gibi geliyor bana. Çünkü Türkiye fiyatları ile arasında ciddi farklar var.

8. Alp Efe Atılgan

Alp Efe Atılgan Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Kesinlike sedona 321.