Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sedona 321 mi trek 7,1 mi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında yasin özen tarafından paylaşıldı.

1. yasin özen

yasin özen Yeni Üye

arkadaşlar bu iki marka arasında kaldım hangisi alınır sizce yardımcı olursanız sevinirim....

2. dinçer karadayı

dinçer karadayı Kıdemli Üye

Seviye:
    ikiside çok güzel bisikletler ama ,ben olsam sedona 321 alırdım :) siz hangisini daha çok beğendiyseniz onu alın,ama bütçenizin elvermesi de çok önemli tabi. şimdiden hayırlı olsun :)

mustafa akman ve yasin özen bunu beğendi.
  3. ali alper uyar

ali alper uyar Forum Demirbaşı

Seviye:
    uzun turlara çkmayacaksan 321 derim, ama arka bagaj takma yeri yok kadrosunda 321 in ve lastikleri dandik, uzun turlara çkarım arkaya eşya koyrım sırtımda yük olmasın diye dersen ise 7.1 derim:)

yasin özen bunu beğendi.
  4. Tolga Ahıskalıoğlu

Tolga Ahıskalıoğlu Üye

Seviye:
    Bende 7.1 fx kullanıyorum. Bugün sedona yı gordum. Gercekten güzel. Buradan aklıma bir soru takıldı. trek'teki gobekler noname mi acaba. Sedona dakilerde Shimano yazıyordu. Ben sedona yı esim icin dusunuyorum. Ancak kadro boyu kısıtlı sanırım. 1.55 boy icin 321 tercih edilebilir mi ?

5. ali alper uyar

ali alper uyar Forum Demirbaşı

Seviye:
    geçen bunun muhabeti geçti arkadaşlar ile, bilen bi arkadaş bunun shimanonun seri dışı göbekleri olduğunu söyledi

Tolga Ahıskalıoğlu bunu beğendi.
  6. atakan tosunoğlu

atakan tosunoğlu Kıdemli Üye

Seviye:
    bence 321 daha iyi

7. Bedreddin

Bedreddin Aktif Üye

Seviye:
    Neden iyi, neden kötü bunları yazarsak daha çok yardımcı olmuş oluruz. Böyle çok anlamsız oluyor bilgisi olmayan birisi için, hatırlatmış olayım.

8. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    Sedonalar hakkında bilgim yok. Dün Sirkeci Trekten fx 7.2 aldım. Şu anda kullandığım bisiklet 2. el bir 3700 memnun kaldım ve Şubat ayında da eşime Skye almıştım. Asıl isteğim 7.3 tu ama şu anda yok ve beklemek istemedim. Bence bütçenizi biraz daha zorlayıp 8 rublesi olan 7.2 almanızı tavsiye ederim. Gerçi aradaki fiyat farkıda az değil.

yasin özen bunu beğendi.
  9. yasin özen

yasin özen Yeni Üye

evet aradaki fiyat farkı az değil 100 euro fark var,sedona 375 euro 7.1 390 euro o yüzden ikisi arasında kaldım birazdaha düşünmem lazım çünkü ilk defa bu kadar para vereceğim birde arkadaşlarda kesin bir yargı yok unu al diye ikisinide söyleyen var,ben alacağım bisikleti işe gidip gelmek için kullanacağım,birde bulunduğum yer çok sıcak oluyor,bu sıcakta bisiklet iyi olmalı ki çok fazla beni sıkmasın yorumlarınız için teşekkürler..

10. atakan tosunoğlu

atakan tosunoğlu Kıdemli Üye

Seviye:

haklısınız sölediğinizde sedona lardaki kullanılan malzemeler , parçalar daha iyi ve kaliteli size çok sorun yaşatmaz diye düşünüyorum ama bu benim deneyimlerimin sonucu olan bir yorumdur seçim size kalmış

yasin özen bunu beğendi.