Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sedona 321 Hakkında

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında halil bahcetepe tarafından paylaşıldı.

1. halil bahcetepe

halil bahcetepe Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar uzun süredir aradıgım bisiklette sonunda karar verdim 321 2012-2013 bakacagım askerlik dolayısıyla bu bisikleti biraz modifiye edicegim ilk etapta:)

bu modele 700x28c yol lastigi takıla bılırmı jant degişmeden ?

2. Ateş Akakıncı

Ateş Akakıncı Aktif Üye

Seviye:
    Seninde ne yapıcağın hiç belli olmuyor :D Neden Sedona 321'i tercih ettin ?

3. halil bahcetepe

Seviye:
    şehir içinde mtb kullanan cok ama ben cybroos özendim:) yol bisikleti modifiyesi ve tur icin güzel planlarım var alırsamda.. bide metin bisiklette bugun bizzat 741 321 denedim. şehir icin güzel bir bisiklet buradaki yan komşumda stocc sub var city onunla turlarız kuzenlerde trek 7.5fx var diyor bizimle pedallarsan mtb uzun turda yetişemessin:)

4. Ateş Akakıncı

Ateş Akakıncı Aktif Üye

Seviye:
    Benim yaşım zaten 15 öyle uzun turlara çıkmıyıcam hemen :D Sizce hangisine binmek daha zevkli ?

5. halil bahcetepe

Seviye:
    bende istanbul içinde ilk planlıyorum mtb ilk aldıgımda zaten dış lastigi kafadan degişmek zorundasın istanbulda düz yol çok ben sahilde kullanacagım icin alıpta pendik kadıköy sarıyer sahılden böyle turlamalar yapacagım icin fazla mtb sıcak bakmadım baştan beri beni kasmıcak tek bisiklet city zaten üzerindeki tekerler düz teker citylere bide jant ebatları 28 daha buyuk ve sedona 321 gerçekten daha dinamik ama kırmızı rengı vardı hoşuma gitmedi, metin bisikleteki metin bey 2012 verisonlardan ayırız gerekirse dedi. yada 2013 version alırsın daha temiz olur. istanbul ici ve uzun turlarda 321 cok iyimiş cybroos özelligide var zaten sitedigin zaman cybroos olarak kullanma şansında var hız ıstıyorsan..:ci: