Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sedona 321 (2012) vs sedona 310 (2014)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Tenay gokalp tarafından paylaşıldı.

1. Tenay gokalp

Tenay gokalp Yeni Üye

Seviye:
    Herkese merhaba 2 haftadır süren araştırmalarım sonucu bu iki bisiklete kadar indim.aslında citysport 40 ya da üstü bir model almayı düşünmüştüm ancak şu an sedonada karar kıldım.

2012 model olan bisiklet bir arkadaşımın dolayısı ile ikinci el. 700 tl fiyatı. Sıfır olan 310 modeli ise nakit 1000 lira. Teknik detaylardan anlamadığım için yardımınıza ihtiyacım var. İki bisiklet ağırlık olarak 12-12.5 kg arasında.süspansiyonsuz ve v fren. Sizce hangisini tercih etmeliyim ve neden? Şimdiden teşekkürler.

2. Erdinç ALTINÇEKİÇ

Erdinç ALTINÇEKİÇ Kıdemli Üye

Adı:
    Erdinç A.
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    2012 model 321 sahibiyim… daha önce 2011 model 711 kullandigim icin 321'den acaip memnunum… sehir-tur icin cok ideal bi' model.. Ben 800'e sifir almistim… alivio donanimli seri bir bisiklet. Upgrade icin uyumlu… soyle ki bagaj delikleri var, disk frene gecis mumkun…

Ben ilk olarak on aktariciyi degistirdim… one disk fren ve bagaj arastirmasi yapiyorum su anda

MediaPad 7 Youth cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MehmetAliB. bunu beğendi.
  3. ProfessionaL

ProfessionaL Onursal Üye

Adı:
    Hasan Kılınç
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Sıfırı 800 TL iken 2. eli 700 Lira olması bence fazla. Tabiki üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamış ise.

4. Tenay gokalp

Tenay gokalp Yeni Üye

Seviye:
    Sıfırını alma durumum yok ama 2012 modelin. 800 değil 950 gibi hatırlıyorum. Donanım olarak görüntü olarak bence eder 700 etmez mi?
    2013 model fiyatı 1200 lira civarıydı.

5. Tenay gokalp

Tenay gokalp Yeni Üye

Seviye:
    Tavsiyeye ihtiyacım var. Bu iki bisiklete bir de 610 ekleyelim. Rengini tasarımını çok beğendim. Etrafımdaki yollar biraz bozuk. Toprakta taşta çıt kırıldım olur mu yavaş sürsek de?