Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Sedona 311

Konu, 'İkinci El Şehir-Tur Bisikleti - Yedek Parça' kısmında Mehmet Yusuf Koçak tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mehmet Yusuf Koçak

Mehmet Yusuf Koçak Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Kadro :Sedona 311 Double Butted 6061 Alu.
    Maşa :RST Neon ML
    Vites Sayısı :24 Vites
    Arka Vites :Shimano Acera, RD-M360
    Vites Kolu :Shimano, ST-EF51
    Ön Vites :Shimano, FD-TX51
    Lastik :CST 700x38
    Aynakol :Shimano, FC-M171
    Fren :Baradine MTB-960V V-Fren Pabucu
    Jant :SDN 2800
    Zincir :Yaban S8C
    Gidon :Sedona
    Boğaz :Sedona, Yükseklik Ayarlı
    Sele Borusu :Sedona 31,6 400mm
    Sele Kelepçesi :Tranz-X
    Sele :Sedona
    Furş Takımı :Neco
    Pedal :Wellgo
    Yanında bisiklet kilidi ve Monero 54-60 cm kask vereceğim.
    Özelliklerinde ki Sedona mı satıyorum.Arkadaşlar 2 sene önce aldım genel olarak şehir içinde kullandım 500-550 km arası yol yapmışımdır ayrıca sorularınız olursa seve seve cevaplarım. Bana mehmet_yusuf_kocak@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz veya 05469094989 numaralı telefondan ulaşabilirisiniz. Fiyat konusuna gelince arkadaşlar fiyatı 650 lira diyorum adettendir diye de pazarlık payı vardır diyorum. Kargo konusuna gelince Antep dışı olursa kargolayabilirim veya otobüse verebilirim Antep içi olursa ise tanışıp görüşürüz ama bu konuları ararsanız konuşursak daha sağlıklı olur. Arkadaşlar bisiklet de maşa kilitlenip açılabiliyordu ama ben vidası ile fazla oynadım artık kitlenmiyor, hep açık ön amortisör bir kaç bisikletçiye sordum hallederiz dediler yani büyük bir sıkıntı değil ama şehir içi kullandığım için çok eksikliğini çekmedim yaptırma gereği duymadım alacak arkadaş eğer beni çok etkiler der ise bisikletçinize giderseniz halledecektir bunun dışında hiç bir sıkıntısı yoktur. Burada da fotoğrafları;

Kadro boyu 48

2. caner1405

caner1405 Aktif Üye

Adı:
    caner
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Dostum öncelikle hayırlı satışlar dilerim. biraz geç satma nedenlerinin en başında mevsim geliyor 2. olarak da Gaziantep'tesin ve son olarak fiyatın biraz yüksek pazarlık yapsak senle en fazla 550 ye düşersin. inan bana birçok insan bir hevesle alıyor sonra vaz geçiyorlar ve bu mevsimde evde depoda fazladan yer kaplıyor diye satıyor ve şanslıysan bu tiplerden çok ama çok uygun fiyata alabiliyorsun. bizzat şahit olduğum bir konu kron tx 500 almış adam 3 kere binmiş sarmamış bisiklet işinde ikinci elden haberi yok hurdacıya 150 tl ye vermiş :acpsnr:. gerçi bu çok uç bir durum ama var yani var sonuç olarak sende bir sorun yok.. ortam bozuk.

3. Mehmet Yusuf Koçak

Mehmet Yusuf Koçak Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    @caner1405 Teşekkür ederim hocam yaza kadar bekleyeceğim satamazsam yeni bisiklet maceraları başlayacak gibi :)

GÜNCEL İLAN 600 TL

GÜNCEL İLAN FİYAT 600

FİYAT 600

UP UP

UP

KONU KAPATILABİLİR

@Serkan Mıstınoğlu Konuyu kapatabilir misiniz kendim mi kapatmam gerekiyor eğer öyleyse öyle bir seçenek bulamadım da yardımcı olursanız sevinirim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.