Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sedona 311, orbis plus DOWNTOWN MAN, 2013 Kron Tourer hangisini tavsiye edersiniz?

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında ismailkaradag tarafından paylaşıldı.

1. ismailkaradag

ismailkaradag Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. Aşağıda linklerini verdiğim bisikletlerden hangisini tavsiye edersiniz? Sebepleri ile birlikte söylerseniz memnun olurum.
    Teşekkür ederim.

http://www.orbisplusbikes.com/bisiklet/4/downtown-man-tourney-700c.html
    http://www.sedonabisiklet.com/#!ehr-2grup/cazf
    http://www.kronbisiklet.com/profesyonel_bisiklet_kron_tourer_24_v-fren-b129.html

Fiyatlara gelince orbis 700, sedona 750, kron ise aynı özelliklerde v frenli olanı:600, Hidrolik frenli olanı: 800 tl
    V fren ile hidrolik fren arasındaki farkı ise bilmiyorum. Satan şahıs şöyle açıkladı: daha sonra hidrolik fren taktırmak istersen sana 300 tl'ye mal olacak. İyi tamamda aynı özellikler var ise frenden dolayı 200 tl fark vermek mantıklımı onu söyleyin nasıl bir fark var aralarında dedim ama birşey demedi.

2. osmantrpn

osmantrpn Yeni Üye

Seviye:
    benim bildiğim kadarıyla sedona 1000 lira üzeri liste fiyatı olan bir bisiklet orbis ile ilgili bilgim yok kron ise 900 lira civarında sedona ile kron u kıyaslarsak kronun fiyatı son derece iyi oldğunu biliyorum bide kronun gösterdiğin modeli 24 vites vebrek fren ve tüm parçaları shimano frenlerin vites grubu vs. ama bu modelin hidroliğininde sedonanın vebrek modeli ile fiyatının aynı olduğunu tahmin ediyorum benim fikrim fiyat ve performans bakımından en iyisi krondur.

ismailkaradag bunu beğendi.
  3. ismailkaradag

ismailkaradag Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Fiyatlar konusunda haklısınız liste fiyatlarında indirim yaptırdım benim almış oldugum fiyatlar bunlar. yani sedona 750, orbis plus 700, kron v frenli 600, hidrolik frenli olanı ise 800 olur dedi. Anladığım kadarı ile bu ürünler 2013 ürünleri 2014 ler gelmeye başlamış elinde kalan ürünleri piyasa fiyatının altına veriyor.

4. Gürkan E

Gürkan E Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    2gun önce kron tourer 24v aldım gayet memnunum fiyat performans olarak önerebilirim :) tabi.yinede sizin zevkinize ve bütçenize bağlı...

5. ismailkaradag

ismailkaradag Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    ne kadara aldınız? Benim söylediğim fiyatlar nasıl sizce?

6. Gürkan E

Gürkan E Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    ben ikinci el aldım zaten çok yeni bir bisiklet çiziği bile yok aksesuarları ile birlikte 600 tl ödedim garantisi ve faturası mevcut sizin söylediğiniz fiyat zaten sıfır bir bisiklet için bence normal diğer markaları bilemem ben krondan fazlasıyla memnunum 14-15 km yol yaptım ve hiç yorulmadım desem yeridir . Tabi ki diğer bisikletlerin performansını bilemem onlarında kullanıcılarından gerekli bilgileri alıp seçim yapmanızda fayda var bende forumda yeniyim sora sora öğrendim ve kron aldım pişman değilim :)