Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona 311 2009 önerirmisiniz

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında nurettin esen tarafından paylaşıldı.

1. nurettin esen

nurettin esen Yeni Üye

Arkadaşlar selamlar.

Yaşım 38. Doktorumdan şeker hastası olduğumu öğrendiğim an spor yapmanın veya spordan ayrılmamanın ne kadar değerli olduğunu biraz geçte olsa anladım. :( 15 yılımı spora verip sonra bir an da sporu bıçak gibi kesmenin getirdiği hasar daha büyük oluyor.
    Siz siz olun aman evlendim, ama çoluk çocuk varvakit bulamıyorum mazeretlerine sığınmayın benim gibi. :)

Spora yeniden başladım bunun basamaklarından biride bisiklet. Fakat bisikletler ile ilgili hiç bir bilgim olmadığı için arama yaparken bu foruma denk geldim. Sizden ricam şehir içinde binebileceğim, spora giderken kullanacağım , belki çayır çimende ( çok nadir ) kullanabileceğim bir bisiklet almayı düşünüyorum. Bütçem 600-700 tl ye kadar. Araştırırken linkteki ürünü gördüm.

http://www.performansbisiklet.com/index.php?target=products&product_id=116

Acaba bu ürün isteklerime cevap verebilirmi. Başka tavsiyeleriniz varmıdır.

Ayrıca fiyat uygunmudur. Bisiklet alabileceğim güvenilir satıcılar hangileridir? ( Çini boykot ediyorumda :) )

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Bol sporlu günler dilerim

2. osman çelik

osman çelik Aktif Üye

Seviye:
    bence güzel bir kadro sizin icin cok ta sıkıntı cıkarabilecegini sanmıyorum hastalıgınıza gelince gecmis olsun diyorum fiyat acısından bi bilgim yok 311 fiyatı hakkında ama güzel bisiklet size yakısacagını tahmin ediyorum. yardımcı olabildiysem ne mutlu iyi geceler..

3. Semih Karadağ

Semih Karadağ Aktif Üye

Seviye:
    Çayır çimende kullanacağım demişsiniz, eğer ufak tefek arazi sürüşlerini kastediyorsanız 311 i unutun. 311 city bike yani şehir içinde atlamadan zıplamadan tur atabileceğiniz bisikletlerden. O bütceye 2.el güzel bir mtb düşünebilirsiniz. Eğer 2.el olmasını istemiyorsanız kron xc1000, sedona 741 ve salcanonun fiyat seviyelerinde bikaç bisikleti önerebilirim.

Hastalığınız için geçmiş olsun bu arada..