Sedona 300 Serisi Kullanıcıları Kulübü

MaEf42

Üye
Tepki
6
İsim
Mahmut Efe
Bisiklet
Sedona
@brky1905

Bende 325 niyetiyle gitmiştim aslında. Hidrolik fren olmasa ne olur dedim o zaman 300 de alabilirsin dedi. Ben çok anlamıyorum bisiklet tamirinden, yolda falan kalırsam diye korkumdan V fren aldım. 40-50 km uzaklıktaki yerlere gitmeyi düşünüyorum hafta sonları.
Kilitlenebilir maşa bu modellerde gelmiş, baktım direksiyon da spordu. Tamam dedim olur bu. Ama almadan önce gez bak gör, gerçekten fikrin değişebiliyor çok güzel bisikletler var.

Scudo

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.562
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@MaEf42 Şöyle memnun değilim ; yürüyen aksam ürkütüyor beni. Arka aktarıcı vites sistemi özellikle. Bi sram aktarıcı set ile değiştirmek istiyorum . Dün turdan gelmiştim akşam 7 gibi birazcık ayağa kalkıp kullandım zincir kırıldı gitti. Şimdi servise getireceğim bisikletimi. Yoksa kadro vs çok memnunum .

MaEf42

Üye
Tepki
6
İsim
Mahmut Efe
Bisiklet
Sedona
@samet akkaya
Tecrübelerini paylaşırsan yine sevinirim. :) Hayırlı olsun tekrar senin içinde. Kazasız güzel günlerde binersin inşallah.

brky1905

Cycle to stay alive
Tepki
594
İsim
Berkay A
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@MaEf42 aldığın bisiklet fiyat performans açısından çok iyi, ben önceki modelde v fren kullandığım için şimdi hd düşünüyorum, zaten çok sorun çıkarırsa v fren yerleri de var, yk indirim yaparsa olur bu iş.

sadaasdaadad

alinahit

Aktif Üye
Tepki
251
İsim
A.Nahit Çağ
@brky1905 hayırlı olsun güzel seçim yapmışsın.

ben 325'i aldığım günden bu yana hiç sakınmadan kullandım ve hiç sorun çıkarmadı. umarım senin için de öyle olur.

• Beğen
Tepkiler: brky1905

brky1905

Cycle to stay alive
Tepki
594
İsim
Berkay A
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@alinahit teşekkür ederim ,bilinçli kullanmaya çalışacağım görsel olarak kadrosu falan çok iyi, biraz sporla yaşamak lazım :)

visibilia

Üye
Tepki
6
İsim
ERGİN
Kaça alacaksın acaba öğrenebilir miyim yanlış anlamazsan fiyat kalite deneyim kıyaslamaları yapıyorumda koca 1,5 ay bir dizi aksilikten alamadım bisiklet

kafcamus

Üye
Tepki
29
Bisiklet
Diğer
ağustos sonunda çok severek 325 aldım. o zamandan bu yana lastik patladı, vites ayarlarını bir türlü halledemedim, köpek saldırısında düşünce arka aktarıcı janta çarpmaya başladı, tekerleğin mili yamuldu falan falan... yani bir ay geçmeden tamirden çıkamaz oldum. ha ama bunları yakınmak için yazmıyorum, bisikletimden gayet memnunum; tamirini bakımını yaptırdım, bir de nazar boncuğu aldım, tekrar yollardayız:)

ecsahan

Üye
Tepki
5
İsim
emre can
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar sedona 340 (2015) için çamurluk önerebilir misiniz ?

bora.glr

Üye
Tepki
0
İsim
Bora
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar merhaba bende bugün sedona 325 siparişi verdim ve Allah'ın izniyle aranıza katılacağım ama kafama takılan bir soru var boyun 1.90 ve adam 56 kadronun boyuma uygun olacağını söyledi 56 kadro çok mu büyük olur acaba?
Birde kullananlar yorumlarını alabilir miyim?
Teşekkürler

Kadir.K

Üye
Tepki
1
İsim
Kadir
Bisiklet
Sedona
@bora.glr

öncelikle bisikletin hayırlı olsun, kadro konusunda en sağlıklısı deneyipte alman, bende yeni 330 aldım 1,72 boy 48 kadro tam uydu bana

bora.glr

Üye
Tepki
0
İsim
Bora
Bisiklet
Sedona
@Kadir.K
Deneme şansım olmadı bayisinden sipariş ettim boyuma göre 56 kadronun uygun olacağını söylediler zaten fabrikasında 1 tane kalmış onuda ben aldım. Sanada hayırlı olsun

Themaner

Daimi Üye
Tepki
229
İsim
Toprak Y
Bisiklet
Sedona
  1. Bende aranıza yeni katıldım arkadaşlar. Şu güne kadar hep dağ bisikleti kullanan biri olarak belirtmek istiyorum ki yolda çekilen eziyetin farkına gec de olsa sedona 310 umla varmış bulunuyorum. Önemli değişikliklerle bence daha yakışıklı bir hal aldı. Bende severek kullandığım bisikletimi sizlerle paylaşayım o zaman.image.jpegimage.jpeg

mesutaktas

Üye
Tepki
85
İsim
Mesut AKTAŞ
Bisiklet
Sedona
Aekadaslar. Sedonalarinizin resimlerini atin da ne tur aksesuarlar kullaniyor musunuz, memnun musunuz degil misiniz, tartisalim, paylasalim

Sedona 345 im. Topeak marka bagaj aldim, keske almasaydim. Simdi heybe icin yine topeak marka alma zorunlulugu hissediyorum. Cunku ustunde kizaklari ve heybeyi tutma yerleri var. Tabii ki topeak cantalar icin uyumlu O da bir dunya para... Keske basla bir bagaj alsaydim...

IMAG1191.jpg IMAG1190.jpg IMAG1189.jpg IMAG1188.jpg IMAG1187.jpg IMAG1191.jpg IMAG1187.jpg IMAG1188.jpg IMAG1189.jpg IMAG1187.jpg IMAG1191.jpg IMAG1190.jpg IMAG1189.jpg IMAG1188.jpg IMAG1187.jpg IMAG1187.jpg IMAG1188.jpg IMAG1189.jpg IMAG1190.jpg IMAG1191.jpg

ahmtbag

Daimi Üye
Tepki
268
İsim
Ahmet
Bisiklet
Scott
g
@Themaner
üzel bisiklet kazasız keyifli sürüşler dilerim

@mesutaktas

345 in renkleri gerçekten hep hoşuma gitmiştir, keyifli sürüşler dilerim

• Beğen
Tepkiler: Themaner

mesutaktas

Üye
Tepki
85
İsim
Mesut AKTAŞ
Bisiklet
Sedona
Tesekkurler. Ama istedigim etkiyi yaratamadim grupta :confused:
Millet baska gruplarda aliyor satiyor, tavsiye ediyor, tamir ediyor.... Sedonacilardan ses yok

Themaner

Daimi Üye
Tepki
229
İsim
Toprak Y
Bisiklet
Sedona
@ahmtbag teşekkür ederim hocam ama ne yazık ki sattım Mtb kullanıyorum şu an carraro. Ama kesinlikle şehir kullanımı adına o rahatlıgı sedonam dısında bulabilecegimi düşünmüyorum

Themaner

Daimi Üye
Tepki
229
İsim
Toprak Y
Bisiklet
Sedona
@mesutaktas
Hocam ses var da sattım bisikleti ama suna emin olabilirsiniz sık bisiklet değişirim kullanırım sedona kadar kullanırken rahatı,alırken rahatı, satarken rahatı yok. Ayrıca öneri olarak Sedona şehir bisikletlerimizin gidonları hoşuma gitmiyor o ruhu tam yansıtmadığını düşünüyorum. Kesinlikle kelebek gidon kullanmalısınız.

• Beğen
Tepkiler: mesutaktas