Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona 300 C veya öneriler

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Murat O tarafından paylaşıldı.

1. Murat O

Murat O Yeni Üye

Merhabalar,

Eşim için bisiklet araştırıyorum fakat pek bilgim olduğu söylenemez. Eşim 150 cm olduğu için sanırım 14" - 15" kadro boyu uygun olacaktır. Fakat açıkçası çok fazla seçenek bulamıyorum. Bütçemiz çok fazla yok. 500 - 600 civarını çok geçmek istemiyorum ama dediğim gibi pek seçenek bulamıyorum. Bisiklet genel olarak şehir içi ve hafif arazi şartlarında kullanılacaktır. Sedona'nın şehir bisikletlerine baktım sanırım eşim için alınabilecek olan en uygun Sedona 300 Classic modeli. Ama bu bisiklette de kadro boyu seçeneği yok sadece 17" modeli varmış. Acaba sıkıntı çıkarır mı ? Salcano'nun city fun seçeneklerine de baktım fakat sanırım onlarda da kadro boyu seçeneği yok. Ng 650 bakayım ilerde lastikleri değiştiririz diye düşündüm fakat sanırım onda da kadro boyu seçeneği yokmuş. Sedona'nın mtb kategorisinde 710-L modeli var bu üründe sanırım 14" ve 16" kadro modelleri mevcut. 14" olan sanırım uygun olacaktır fakat mtb olduğu için biraz kafamı karıştırıyor. İkinci el temiz bir ürün de bakabilirim ama yine dediğim gibi kadro boyundan dolayı uygun bir şey bulamıyorum. Sizce seçimi nasıl yapmalıyız ? Görüşlerinizi, önerilerinizi bekliyorum.

2. Murat O

Murat O Yeni Üye

yok mu öneri ?

3. murat kaan yılmaz

murat kaan yılmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Merhaba murat bey, ben de eşime 2 gün önce sedona 300 c modelinden hediye aldım. Ürün gayet güzel, ben bayıldım diyebilirim. Bende salcano city sport 10 modeli var. Sedonayı almadan önce sport modellere göz attım ama istediğim fiyatta bir şey bulamadım. Bence alın pişman olmazsınız, hafif ve kullanışlı bir bisiklet tavsiye ederim.

4. Yakup Disci

Yakup Disci Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Murat bey merhaba. Kadro boyunun amacı, kadro üst borusunun bacak arasını rahatsız etmemesi için önemli en başta. Lady modellerde bu boru altta olduğu için kadro boyunun ladylerde pek sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltir.