Sedona 261 (300$) vs. Salcano NG 650 (350 TL)

ilker_ege

Üye
Tepki
18
Merhaba,

Bisiklet seçimi ile daha önce bir başlık açmıştım, Bianchi Speed hakkındaki fikirleri öğrenmek için. Bisikleti çoğunlukla ev - iş arası kullanacağım. Doğada - arazide kullanım oranım %10u geçmez sanıyorum.

Bu ay içinde aşağıdaki bisikletlerden birini alma düşüncem var. Sedona 261 450 TL civarı, Salcano NG650 350 TL civarı ve de Bianchi Speed 275 TL civarı.. Bianchi'nin kadrosu çelik olduğu için biraz daha ağır.

Sedona 261, internette var ama İzmir'deki satıcılarda henüz rastlayamadım. Sedona 261'in NG650'ye belirgin bir artısı var mı? Özelliklerden fazla anlamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Bütçe / performans olarak hangisini tercih etmeliyim ? Bir de bu bisikletlerden hiçbirinde ön amörtisör kilidi yok değil mi ?

Sedona 261: (link)

Salcano NG650: (link)

Bianchi Speed: (link)

Scudo

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
sedona 261 tavsiye ederim.tourney arka attırıcı.bianchi hi-ten kadro :) salcano sis arka attırıcı ve tourney donanım.kadro ve parça bakımından sedona derim.ama fiyatı yüksek o bisiklete göre.

• Beğen
Tepkiler: ilker_ege

ilker_ege

Üye
Tepki
18
Cevap için teşekkürler, bisikleti bir kaç hafta sonra almayı planlıyorum. Sanırım uygun kadro boyu bulursam Sedona 261'i alacağım.