Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sedona 2008 modellerinde sizinde isteginiz olabilir

Konu, 'Sedona' kısmında yvzbikes tarafından paylaşıldı.

1. yvzbikes

yvzbikes Forum Demirbaşı

Seviye:
    http://www.sedona.com.tr adresinden girip 2008 modellerinde neler istediginiz neler isdemediginizi yazabilirsiniz anket degerlendirmeye alınacakdır...
    bilgilerinize

huse_inn, fatihgüven, dodo ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. TarıK F.

TarıK F. Forum Demirbaşı

Seviye:
    amatorum..fazlasıyla hemde..sedano 721 aldım 400 milyona bilmiorm kazıklandım mı..sorunum sudur:1 2 3 vites grubu yani ust vites grubu galiba..2 den 3 e gecerken sorun cıkıo cıııırrr ses cıkıo ce gecis zman alıo bu vites kullanımı ile ilgili tavsiyeleriniz nelerdir sorun nedir

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    pitgabba öncelikle bu sorunun yeri burası değil, Atöyle kısmına bakmanı öneririm...

Diğer yandan bu günlerde 2008 Sedona modelleri ile ilgili çalışmaların hız kazandığını duydum :) (Siz benden duymuş olmayın). O nedenle bisikletini değiştirmek, yeni bisiklet almak isteyenlerin bu anketi boş geçmemeleri, kendileri açısından faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

4. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bende bizzat Kaçkar bisiklet'e gitmiştim. Bir müddet sonra Aslı bisikletin sahibi geldi. Yusuf Abi diğer ortağı, Aslı Bisiklet'in sahibi ve ben çay içtim. Aslı Bisiklet'in sahibi çok cana yakın alçak gönüllü ve mütevaziydi. Biraz sohbet edip, sorular sordum. Konu sitedeki bu ankete geldi. Ben Sedona'nın şöyle kaliteli BMX modellerinin olmasını şiddetle önerdim, çünkü ülkemizde bir çok BMX kullacısı var ve her geçen gün artıyor diye konuşmamız geçti. Sanırım Aslı Bisiklet her türlü görüş, öneri, şikayet ve tavsiyeyi şiddetle değerlendiren ona göre yenilik ve planlar yapan bir firma. Bence anketi hiç kaçırmadan doldurmak ve isteklerimizi sunmak lazım diye düşünüyorum. Güzel bir başlık açılmış teşekkür ederim.