Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sedona 2007- sd 751

Konu, 'Eski İlan Arşivi' kısmında orco tarafından paylaşıldı.

1. orco

orco Yeni Üye

Seviye:
    hayatım boyunca bindiğim en kaliteli bisiklet bianchi nin ares modeli idi. ta ki çalınana kadar. o kadar üzülmüştüm ki anlatamam. bisikletimi de bir o kadar çok seviyordum. sanıyordum ki ondan daha iyisi yok.
    ama her şeyde bir hayr vardır sözü gerçekten doğruymuş. bisikletimin çalınması, öncelikle bisiklet hakkında daha çok bilgi edinmeme vesile oldu. bu nasıl oldu tabi ki bisikletforum.com sayesinde. ben bisikletim çalınınca bi tane daha almak için araştırmaya başladım. bizim köyde herkesin aklına bisiklette kalite denince bianchi gelir. önce ordan bir orion almaya karar verdim. sonra forumdan öğrendimki aynı paraya daha iyileri var. daha iyileri dediğim hayatım boyunca duymadığım bisiklet markaları. onlara bakarken bir kaç bisiklet forum sayfasıyla karşılaştım onlara üye oldum. sonra muğlada bisiklet sever bir grubun varlığını öğrendim. onlarla irtibat kurmaya çalışıyorum.
    pek çok bisiklet severden tavsiyeler almaya başladım. bisiklet benimde artık hayatım olmaya başladı. hergün bisiklet foruma girer oldum. daha sonra erdoğanlar bisikleti keşfettim. sağolsunlar lütfü beyle bir telefon konuşmam oldu gayet insani bir kişiliği olduğu belli. müşteri velinimettir sözü içinde yer edinmiş. çok ii karşıladı beni.
    aylar sonra ben öncelikle yerli marka olması sonra ücret-performans ilişkisinin gayet iyi olması nedeniyle (forumlardan öğrendiğim kadarıyla)sedonayı tercih ettim. bir kaç gün önce bir sd 751'im oldu. sağolsun edoğanlar bisiklet gayet iyi bir durumda bana teslim etti.
    bugün gerçek bir performans denemesi yaptım kendimce. bisikleti binmeyi ilk öğrendiğimde ben daha okula bile başlamamıştım. ama bugün sanki ilk defa bisiklete biniyrum ilk defa tanışıyorum gibi geldi bana. ben ilk defa bisikletten bu kadar keyf aldım.
    beni bisikleti yeniden öğreten bisiklet foruma, sd 751 e sahip olmam yardımcı olan erdoğanlara lütfü beye sonsuz teşekkürler. internet hiç bir zaman benim için bu kadar yararlı olmamıştı.
    demkki bu cavır makinayı doğru kullandığında insana gerçekten çok şey kazandırıyormuş :) bu arada orioncu kaan diye bir arkadaş vardı. ona sormuştum sedona aldığım için pişman olurmuyum diye. oda almadığın için pişman olabilirsin ama aldığın için kesinlikle olmazsın demişti. gerçekten öyleymiş.

2. Ergün Gündoğar

Ergün Gündoğar Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hayırlı olsun, kask, eldiven vb güvenlik önlemlerini ihmal etmeden; kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. ;)

3. yvzbikes

yvzbikes Forum Demirbaşı

Seviye:
    hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum bol iki tekerli günlere

orco

orco Yeni Üye

Seviye:
    teşekkür ederim arkadaşlar