Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sedona 11/12

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Burakhan Adar tarafından paylaşıldı.

1. Burakhan Adar

Burakhan Adar Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar araştırmalarım sonucunda sedona markada karar kıldım.Ancak kış mevsimine giriş yapıyor olmamız ve bir kaç ay sonra sedonaların 2012 modellerinin çıkacağından biraz erteleme yoluna gittim.
    Sizce doğru bir karar mı almışım yoksa 2011 model mi alsam ancak yukarıda da belirttiğim gibi mevsim dolayısıyla bu zamanlarda alsam bile sezona kadar pek kulanamayacağım bunu göz önünde bulundurarak cevaplarsanız sevinirim:)

2. mert türkmen

mert türkmen Aktif Üye

Seviye:
    bekleye bilirsen bekle ama bn 2 gün bile sabredemem :D karar senin

ibrahim yıldırım bunu beğendi.
  3. erkan sozoren

erkan sozoren Kıdemli Üye

Seviye:
    şimdi alırsan 2012 modeller çıkınca ah tüh deme olasılıgın yuksek, herne kadar bende beklemeyi sevmeyen biri olsamda sana beklemenı tavsıye edıyorum

4. Deniz Caz

Deniz Caz Misafir

Bekleye Bilirsen Bekle Senin İçinde En İyisi Olur 2012 Modelli Alman Senin İçinde İyi Olur .Renk Dersen Buz Mavisi Ve Beyaz Çok Güzel Görünüyor :)

ahmet t bunu beğendi.
  5. Alper Uğur

Alper Uğur Aktif Üye

Adı:
    Alper Uğur.
    Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Su anda 2011 modelleri indirimli olarak alma firsatin var. %20'lere varan fiyat indirimi ve bir miktar pesin odeme pazarlik payi ile 2011 model bir sedona'yi 2012 modelden buyuk ihtimalle cok daha ucuza alma sansin var. Bunu degerlendirebilirsin.

Yeni modelleri merak ediyorsan dogal olarak bekle-ben de cok merak ediyorum acikcasi. Ama unutma ki yeni her zaman daha iyi anlamina gelmeyebiliyor. Modellerin bilesenlerini ureticiler asagi cekebiliyor bu durumda ayni paraya daha dusuk bilesenleri olan bir bisiklet sahibi oluyorsun.

Kararinizi verin :) kolayliklar.

Burakhan Adar bunu beğendi.
  6. Msgl

Msgl Forum Bağımlısı

Adı:
    Musa
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Evet öyle bir durum söz konusu yılın ilk 3 ve son 3 ayı bisiklet kıtlığı var (eldeki malları bitirme yeni mal geldi gelecek gibisinden.).Ancak yeni sezon ürünleri büyük ihtimalle fiyat artışıyla gelecek döviz oranları bu şekilde devam ederse.Ama zaten belirtmişsiniz, malum kış bende yeni bisiklet için bekleyenlerdenim umarım hayal kırıklığıyla sonuçlanmaz yeni sezon ürünleri.

Burakhan Adar bunu beğendi.
  7. Burakhan Adar

Burakhan Adar Yeni Üye

Seviye:
    Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim dostlar beklemeye karar verdim umarım bir zamanlar çıkan turkuaz 761 e yakın bir kadro çıkar
    elbette donanımları 2011e eşdeğer veya yüksek olmak şartıyla :)

ibrahim yıldırım bunu beğendi.
  8. ibrahim yıldırım

ibrahim yıldırım Aktif Üye

Seviye:
    selam dostum öncelikle tercih süper sedona iyidir;hem donanım açısından hem hafiflik;)bende de 761 turkuaz;beyaz kadro var ama benimkisi biraz özel parçaları tamamen benim tasarım sadece kadro sedona gayette memnunum;) soruna gelince valla dostum bütçeni bilmiyorum ama şu zamanda bike almak en mantıklısı maddi açıdan;)ama 12.de ne olur onu bilemem? ist.da olsaydın aslıya giderdik yardımcı olurdum;)ama seçim senin bütçen el veriyosa bekle;ama ben 1 saniye bile bekleyem kışında binenlerdenim;)saygılar...