Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sedoda 711 cant neden egilir ?

Konu, 'Tekerlekler' kısmında sessiz_dj tarafından paylaşıldı.

1. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba kardeşlerim sizlere bir sorum olcaktı bugun cok ufak bır kaza yaptım bısıkletten düşdüm arka kaldırırken olduğum yerden düştum hızımın olmamasına rahmen arka lastık akort ayarı denen bır şey kalmadı buda acıkcası benım canımı cok sıktı maalesef bu konuda yardımlarınızı beklıyorum daha buyuk kaza yapsam kadro zararmı görur yada bu kadar ufak kazalarda her zaman akort ayarı sonu ile karşılaşacam bu sorun bıanch'de vardı eskıden berı sedona aynı sorun görunce üzüldum gercekten sonuçta ben kareket yapmayı seven vede kendımı geliştirmeye calişan bırı olarak illaki ufak tefek kazalar gecırcem sizden ricam bu konu hakkında bana bilgi vermeniz....

2. Mehmet Boran

Mehmet Boran Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hareket yapmak için bisiklet kadroları farklı üretiliyor bildiğim kadarıyla(Sedona X 11 gibi) sedona 711 bu ihtiyacınıza cevap verebilirmi bilmiyorum.

sessiz_dj bunu beğendi.
  3. M.Haktan Derin

M.Haktan Derin Forum Bağımlısı

Seviye:
    cok ters acıyla dusmusseniz eger normaldir aynı sorun benimde basıma gelmisti... bir ihtimal daha var jant telleri olması gerekenden biraz gevsekti ve siz dusunce dogal olarak yamuldu...

sessiz_dj bunu beğendi.
  4. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    evt jant tellerınden kaynaklandı bencede gevsekti biraz ters acıyla düşmüş olabilirim cunku daha buyuk kaza yaptım dun araba sınyal vermeden park etmek isteyınce bende o esnada arabayı gecıyordum gerisi mağlum arabanın altına girmekten son anda kurtuldum ufak sıyrıklarla atlattım ıkı gunde ıkı kaza olunca bıraz daha tedbırlı kullanıyorum

5. Murat1978

Murat1978 Aktif Üye

Seviye:
    abicim sen amma kaza yapiyon !
    sen bence hizlisin :)

trafik canavari degil bisiklet canavari :)

aslinda sen test surucu olarak sedona'ya bi CV gonder...
    belki alirlar seni :)

6. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    valla olabilir evt bıraz hızlıyım hızı severım hehe ne yaparsın huyum kurusun araba olsun bısıklet olsun delı gıbı kullanıyorum araba kullanırken bır cok arkımı yarım etmişimdır hızlı kullanmam yuzunden neyse arabada artık o kadar hızlı değilim zaten fazla araba kullanmıyorum hehe bısıklet'e devam yakında şehırler arası tur düşünuyoruz toplamda 600 km uzerınde bır tur bakalım kısmetse bu yaz tur yapacağiz kendı aramızda...