Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sedoda 711 cant neden egilir ?

Konu, 'Sedona' kısmında sessiz_dj tarafından paylaşıldı.

1. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba kardeşlerim sizlere bir sorum olcaktı bugun cok ufak bır kaza yaptım bısıkletten düşdüm arka kaldırırken olduğum yerden düştum hızımın olmamasına rahmen arka lastık akort ayarı denen bır şey kalmadı buda acıkcası benım canımı cok sıktı maalesef bu konuda yardımlarınızı beklıyorum daha buyuk kaza yapsam kadro zararmı görur yada bu kadar ufak kazalarda her zaman akort ayarı sonu ile karşılaşacam bu sorun bıanch'de vardı eskıden berı sedona aynı sorun görunce üzüldum gercekten sonuçta ben kareket yapmayı seven vede kendımı geliştirmeye calişan bırı olarak illaki ufak tefek kazalar gecırcem sizden ricam bu konu hakkında bana bilgi vermeniz....

2. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Yokmu bu konuda bana yardımcı olcak bır allah kulu kardeşlerim profesyonel arkadaşlarım benı bu konuda bilinçlerdirmenizi istiyorummm...

3. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Öncelikle bu konunun Sedona 711 le ilgisi yok :) (tekerlekler bölümü açsaydınız çok daha fazla cevap gelirdi) Bir kazada (ufak ya da büyük) her türlü şey olabilir, anlık olarak ters bir yerden gelen bir vektör kuvvet cantı yamultabilir. Kazalarda olan hasarlar firmalarca garanti dışı kabul edilir, bir diğer konu ise bisikletiniz hareket bisikleti değildir, yani ön arka kaldırma, hoplama gibi şeylerde zarar görebilmesi normal...

sessiz_dj bunu beğendi.
  4. sessiz_dj

sessiz_dj Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Duz Yolda Bisikletle HİÇ Kİmse Ben Atlamiyacam Bunu Yapmicam Onu Yapmicam Dİyemezkİ İnsan Bİr Zaman Sonra Sikilio Yoksa Bisikletten Ya Da Devamli Gezİler Duzenlemeniz Gerekİrkİ Sikilmamak İÇİn Bunun İÇİnde Benim Devamli Zamanim Yok Maalesef