sedoba borla?

Scudo

İsa Öcel

Daimi Üye
Tepki
67
Bisiklet
Sedona
geçen sene herkes borlayı öneriyordu ama bu sene carraro çok sattı. ikisinin arasında galiba carraroyu alırdım f/p olarak

crx912

Üye
Tepki
7
İsim
mahmut
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Bmx
merhaba, 2 sene önce borla kadroya bisiklet toplamıştım kadrodan çok memnundum taa ki çalınana kadar, bu sene 2 -3 hafta önce carraro cr-x 912 aldım çok memnunum. Sizin söylediğiniz modellere baktım sadece bir iki sayfada borlanın 100 TL daha pahalı olduğunu gördüm ama carraro 419'un parçaları çok az da olsa daha iyi, en azından 24 vites, borla 21 vites, carraronun maşası suntour diğerinin maşasından daha iyi (benim fikrim). düşüncelerim bunlar, umarım yardımcı olmuşumdur.

celiil

Üye
Tepki
0
ben eşime borla aldım 2011 model. 24 vites onunki. gayet de memnunuz. carraroyu iyi söylüyorlar ama kullanmadığımdan bilmiyorum. şahsen sedona sıkıntı çıkarmaz sana diye düşünüyorum

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
carraro dunya markası.sedonanın kadro o kadarda hafif bir kadro degilki 6061 rijit degil.sedonanın 781 -761 ust modellerine bakarsan 7005 alu gorursun bu da kadro saglamlıgı dahası rijit esneme az -gucu emmeyi onlemesi performans etkisi.kron da butun kadrolar 7005 alu rijit ama donanımda yetersiz.carraro kadrosu rijit ve donanım o fiyata cok iyi.kron icin yukseltme yapacaksan ideal fakat donanım masraflı tutar ilk basta zoom maşa degilde suntour xcm kilitli masa vs.carraroyu tavsiye ederim.ya da soyle dusunebilirsin sedona 781-761 ve 7005 alu olan kadroları sedona borlada dusun o zaman donanımda nasıl parcalar bulabilirsin:D.birincisi fiyat cok pahalı ya da cok kalitesiz parcalar bulnur.su an kronda kadroda ödün vermiyor donanımdan kısıtlıyor.upgrade yapacaklar genelde triple butted destekli kadroları ve ya cannondale-trek gibi kadroları tercih ediyorlar.kadro esnemesi anlasılması cok zor ancak cok farklı bisikletleri kullanarak uzun zamanla anlasilır.

gabalı

Forum Bağımlısı
Tepki
511
İsim
ertuğrul
Carraroyu kim dünya markası yaptı onu öğrenebilirmiyiz.

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
(link) bu linkten ogrenebilirsin .bircok birincilik kazanılan video goruntulerıyle beraber