sedaona 711 e jant+tur lastiği+göbek+ruble+jant teli tavsiyeleriniz.

tuna demir

Üye
Tepki
1
Slm dostlar. Boluda yaşadığım için Sedona 711 v mtb bisikletime kış sezonu ve yağışlı havalarda orjinal lastikleri ile binmektyim. Yaz mevsiminin yaklaşması nedeni ile CST TRAVELLER CITY CLASSIC 26*150 lastikler aldım. Amacım bu lastikleri yağış durumuna göre 1 takım jant ile kendim söküp takarak kullanmak. Bunun için 1 takım jant çemberi, 8li arka ruble, jant göbekleri ve jant tellerine ihtiyacım var. Eksik yazdığım birşey varsa düzeltirseniz sevinirim.

Nette araştırdığım kadarı ile jant çemberini bulduğumu düşünüyorum fiyat olarak uygun ve orta karar bir ürün gibi geldi, bütçem kısıtlı. ürünün linkini veriyorum.

(link)

Bunun dığşında 8li ruble, jant teli, göbek gibi parçalar için tavsiyeleriniz nelerdir. Dediğim gibi bütçem kısıtlı bu yüzden çokta kötü olmayan ama beni yılda 5 ay kadar idare edebilecek orta karar parçalar arıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir...

Scudo

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
Ben olsam WH-M505 jant seti yada MT-65 jant seti alırım :)

murat ırmak

Forum Demirbaşı
Tepki
214
Elimde whm 505 jant ve 9 lu ruble var ikisini 150 tl ye verebilirim düşünürsen rublenin yanında 9 lu zincir jant setinin yanındada 26x195 mtb lastiği hediye eğer düşünürsen profilimden satılık sedona 711 in resimlerine bak numaram da var ordan bakabilirsin