Seda Bisiklet

Byburak

Aktif Üye
Tepki
56
İsim
Burak kazancı
Arkadaşlar başlangıç için sedona 410almaya karar verdim. İnternet üzerinden araştırma yaptığım da en uygun fiyat seda bisiklette gözüküyor. Konu açmadan önce sitede arama yaptım ama net bi bilgi bulamadım. Seda bisiklet güvenilir mi? internet üzerinden alışveriş yapan var mı? Ayrıca kredi kartı ile ödeme yapılabileceği yazıyor ama kredi kartı ile ödeme ekranı bulamadım ben. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Scudo

cagdas81

Üye
Tepki
24
İsim
çağdaş
Bisiklet
Specialized
seda bisiklet izmir in en eski bisikletçilerinden biridir. Arayıp ödeme konuda görüşebilirsiniz.

adilmusazafer

Forum Demirbaşı
Tepki
255
İsim
Adil Musa ZAFER
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Seda Bisiklet bildiğim kadarıyla güvenilir ve çok eski bir bisikletçidir. Arayıp özel iskonto alma şansınız var..

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
arkadaşların da dediği gibi İzmir Karşıyaka'da hizmet veren güvenilir eski bir bir esnaftır. Telefon ile daha detaylı bilgi ve indirim alma imkanınız var.

cngz

Daimi Üye
Tepki
333
İsim
cengiz
Bisiklet
Specialized
@Byburak Güvenilir "50 yıılık" bir bisiklet firmasıdır.Alışveriş yapabilirsiniz.

Umut AKAN

Aktif Üye
Tepki
115
İsim
Umut AKAN
Bisiklet
Merida
Seda Bisiklet bana sorarsanız İzmir'deki en iyi bisikletçidir, neden derseniz hem fiyat konusunda hem de müşteri memnuniyeti konusunda çok iyi bir firma neredeyse tüm alışverişlerimi ordan yapıyorum. Hatta geçen hafta yeni Merida'mıda ordan aldim internet uzerinden ürün siparişi yapiliyor diye biliyorum telefonla ararsanız Bülent Bey size yardımcı olacaktır .:)

Eroseros

Forum Bağımlısı
Tepki
1.306
İsim
Eray Yumuşaker
Bisiklet
Sedona
Göztepe'deki Doruk Bisiklet de Seda Bisiklet'le bağlantılıdır. Seda'da uygun renk ve kadro yoksa oraya da bakabilirsiniz.

Byburak

Aktif Üye
Tepki
56
İsim
Burak kazancı
@Eroseros çok teşekkür ederim. Bülent bey ile görüştüm. Aradığım bisikletin ellerinde olduğunu söyledi. Yanlız ben 1haftadır sadece bisiklet araştırıyorum. Kadro ve iç bacak boyu araştırması yapmadım. Bu konuda yardımcı olmanız mümkün mü? Yoksa forum da bununla ilgili bi başlık var mı? Oradan bakayım?

Eroseros

Forum Bağımlısı
Tepki
1.306
İsim
Eray Yumuşaker
Bisiklet
Sedona
@Byburak

(link)

Bu link işinize yardımcı olabilir.

Tepki
97
Bisiklet
Corratec
Seda bisiklet 50 yılı aşkın süredir 2. Kuşak iş başında olan esnaf , hem çeşit hem de servis anlamında yeterli desteği alabileceğinize inandığım bisikletçiler...Beden ölçülerinizi Bülent bey yada kardeşi Birol bey ile paylaşırsanız doğru kadro seçimi konusunda da yardımcı olacaklardır...

• Beğen
Tepkiler: Umut AKAN

Byburak

Aktif Üye
Tepki
56
İsim
Burak kazancı
@Kerim Hakan ben bülent bey ile konuştum. Öncelikle kredi kartı ile ödeme durumunu sordum kendisine ufak bi araştırma yaptıktan sonra kadro boyunu kendisine söyleyip alacağım hayırlısı ile. İlginiz ve cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

Tepki
4
İsim
Orhan
merhaba, seda bisiklet ne kadarlık bir indirim yaptı? peşin ya da taksit ? merak ettim...
tavsiye eder misiniz sedona 410'u ?
sitesinde 1470 gözüküyor sedona 2017 model

CY3535

Aktif Üye
Tepki
251
İsim
Çağlar YILMAZ
Bisiklet
Lapierre
Seda Bisiklet Bülent Abı tam bir esnaftır, bisikletci dostudur. Gözü kapalı öneririm. Şimdiden hayırlı olsun bisikletiniz...