Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

seçtiğim modeller içinde sizce hangisini almalıyım?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında snnemr tarafından paylaşıldı.

1. snnemr

snnemr Üye

Seviye:
    eskiyen bisikletimin yerine atık yenisini almayı düşünüyorum ve aklımda birkaç model var ve bir seçim yapamadım bütçem şu anlık 700 tl 2 3 ay içinde 1000 tl ye kadar çıkar diğe tahmin ediyorum sizce bu modeller içinden hangisini tercih edersem benim için daha iyi olur?
    1)Whistle MİWOK 1053 V
    2)Bianchi Troy
    3)Sedona Borla
    4)Sedona 711
    5)Carraro 419
    trek lere hiç bakamdım sanırım onlar biraz pahalı eğer 700 t civarı trek modeli varsa önerirseniz sevinirim iyi günler :rolleyes: :)

2. THE ROCK

THE ROCK Üye

Seviye:
    1 yada 2. tercihlerden biri olabilir WHİSTLE 1053 V fren troy ise hidrolik disc fren Ben Bu listeden TROY 'u öneririm fiyat,performans,ekipman bakımından en mantıklı seçim TROY eğer ikilem içinde kalırsan 2. Tercihin WHİSTLE olsun .

snnemr bunu beğendi.
  3. snnemr

snnemr Üye

Seviye:
    peki bu whistle bisikletleri istanbuldan nereden satın alabilirim? en çok onun modelini sevdim :D ve sanırım whistle alacağım istanbul anadolu yada avrupa yakasından alabileceğim satış noktaları nerelerdir? whistle ın sitesinden satış noktalarına baktım fakat internet sitelerinde bu model gözükmüyor :S alabileceğim yerler nerelerdir? teşekkürler....

4. THE ROCK

THE ROCK Üye

Seviye:
    snnemr bunu beğendi.