Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Seçimimiz 2008 Motion oldu:)

Konu, 'Corratec' kısmında msuldas tarafından paylaşıldı.

1. msuldas

msuldas Yeni Üye

Arkadaşlar herkese selamları söylüyorum ve bu bisiklet dünyasına girdiğim için bende, eşimde çok mutluyuz:) Kendime beyazını, eşimde mavisini beğendik ve aldık. Bir aylık yoğun araştırmam ve forumlardan edindiğim bilgiler doğrultusunda en sonunda 2008 motionlarda karar kıldık:)
    Gerçekten çok hoş gözüküyorlar ve bütçemi biraz aşmama rağmen verdiğim para için değdi diye düşünüyorum açıkçası:)
    Alışverişimizde bize gösterdikleri sevgi ve samimiyet dolayısıyla Delta bisikletteki Ulaş, Serkan ve Davut arkadaşıma da burdan teşekkürler ediyorum.
    Ulaş arkadaşımlada ayrıca bizi üzmeyen bir pazarlık yapabildiğimiz ve bize olan samimi yardımları dolayısiylede ayrıca teşekkür ederiz.
    İşlerden fırsat bulabilirsek meşhur Abant gezisine bizde katılmaktan çok mutluluk duyarız.

ulas ve Admin bunu beğendi.
  2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Bisikletleriniz hayırlı olsun. Abant'ta görüşmek dileğiyle...

Not: Fotoğraflarını da görmek isteriz :)

3. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Kazasız belasız, keyifle ve birliktelikle kullanmanız dileğiyle.Ayağınızdan pedal eksik olmasın...

4. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Güzel ve mantıklı seçim. Güle güle kullanın. :)

5. msuldas

msuldas Yeni Üye

Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar.
    Bugün bisikletlerimizi deneme fırsatımız oldu ve gerçekten çok güzeller:)
    Uzun seneler sonra bisiklete dönüş yapmak çok iyi geldi. Bir saatlik sürüş bile yetti bugünlük bize:) Bacaklarımız bayağı bir ağrıdı, ama zamanla daha güzel süreler ve mesafeler katedeceğimize inanıyorum. Abant'ta gerilerde kalmamak için sıkı bir hazırlık yapmak gerekiyor anlaşılan:)
    Anlayacağınız bugün biraz bisikletleri tanımaya çalıştık. En fazla dikkatimi çeken özelliği hafifliği ve verdiği güven hissi oldu. Lastiklerin yol tutuşu hoşuma giden özelliklerinden biri diyebilirim. Vitestede hiçbir problem yaşamadık. Almayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum:)
    Kısa zamanda bisikletlerin resimlerinide paylaşacağım :)

6. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    En yakın zamanda görmek isteriz Bisikletlerimizin Fotoğrafları bölümünde sizin bisikletlerinizi.Bir de şunu söylemeden geçemeyeceğim.Sizler gibi eşleriyle birlikte bisiklet gezintisine çıkanlara felaket imreniyorum :D Ama bizimkini kandıramadım bir türlü bisiklet alma konusunda, sevdiremedim :D Hatta bisikletimi kıskanıyor bile, ona benden daha fazla ilgi gösteriyorsun diyor :D Neyse, Allah birlikteliğinizi bozmasın...

7. msuldas

msuldas Yeni Üye

:) Evet neyseki spor bizim hayatımızın içine kattığımız bir parça ve kesinlikle çiftlere sporun hangi dalı olursa olsun birlikte yapabilecekleri bir spor seçmelerinin çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Tabi bisikletle spor yaparken aynı zamanda gezi imkanı ve farklı yerleri görme imkanıda bizi en çok cezbeden özelliği oldu bisikletin:)

8. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
  9. msuldas

msuldas Yeni Üye

Gelmeyi çok isteriz ama çok zor gözüküyor :(
    Ama yinede davet için çok teşekkürler. En kısa zamanda bisiklete gönül vermiş arkadaşlarla tanışmak ve dostluk kurmaktan keyif alacağımıza eminim:)

10. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Hayırlı olsun güle güle kullanın Abanta bekleriz