Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

seçim için yardım :) izmir yolları için

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında okimya tarafından paylaşıldı.

1. okimya

okimya mosso raceline

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    izmir de sahilde kullanmak ve arada araziye çıkmak için 700-1100 lira aralığında bisiklet aramaktayım. bisikleti alıp değiştirmek istemiyorum üstüne sistemini geliştirmek istiyorum. yorum alıyorum ama burada yazıp genel bir tavsiye almak istedim kullananlardan, bisikletler hakkında fikri olanlar için. kafam da ki bisikletlerin linkini paylaşıyorum hangisini önerirsiniz ;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-carraro-sportive-225-192623994/detay
    MOSSO RACELINE 650B | Bisikletler | Bisiklet Yedek Parça | Bisiklet Aksesuar |
    http://www.sahibinden.com/ilan/alis...rdan-farksiz-carraro-cpr-700-193511479/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-mosso-smv771-hd-192818533/detay/
    Mosso LEGARDA 1427 | Bisikletler | Bisiklet Yedek Parça | Bisiklet Aksesuar |

çok mu oldu ya :) cevaplarınızı bekliyorum
    saygılarımla

2. altayfun

altayfun Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
  3. Sarper Tuncer

Sarper Tuncer Forum Demirbaşı

Adı:
    Sarper
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-carraro-sportive-224-194283238/detay/ kardeşim, bunu ben satıyorum ve düşünürsen forum üyesi olduğun için iyi bi indirim de yaparım. yanında baya bişey veriyorum. bir kere araziye girdim dağ bisikletlerinden daha hızlı çıktım(yokuş kondisyonu da etkili). düşünürsen ara konuşalım ustadım ben diz problemimden ötürü satıyorum başka bir sıkıntım yok bisikletten çok memnunum. eğer benden almazsan dahi carraro sportive serisini öneririm.

4. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Mosso LEGARDA 1427 fiyat/performans olarak iyi görünüyor. Diğerlerinden de hafif olması büyük avantaj. Daha çok düz yol, nadiren bozuk yollar olacaksa 1427 süper bir seçenek ;)

5. okimya

okimya mosso raceline

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Mosso legarda 1427 bisikletçi de yokmuş bana uygun da Raceline alıcam galiba aralarında sadece 1 kg fark var ya da 2. El smv 771

6. S. Onur

S. Onur Yeni Üye

Adı:
    Onur SÜSLÜ
    Seviye:
    Selam ;

MOSSO RACELINE 650B HD 27.5 JANT BISIKLET Yaklaşık 4 Ay önce İzmir Sundu bisikletten aldım henüz hiç bir eksiğini görmedim.

Çarşamba akşamları Bornova dan çıkıp Alsancak-Konak-Göztepe-İnciraltı yapıp geri dönüyoruz ÇAB gurubu ile birlikte.
    1 kere'de çiçekli köye kendim gittim hiç bir sıkıntı çıkarmadı. ''Gittiğim yerleri bilerek söyledim ki yol durumunu tahmin edin'' sizde İzmir'de ikametgah ediyormuşsunuz zaten. Hatta gruba katılabilme imkanınız varsa kullanma imkanı bile doğar ;)

okimya bunu beğendi.
  7. okimya

okimya mosso raceline

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Merhaba sonunda aldım ben de bisikleti :) mosso raceline bugun de ilk turu yaptım gercekten cok hoşuma gitti :) biri ile tanıştık sizin grupdan insalah en yakın zaman da gelicem :)

Ekli Dosyalar:

8. S. Onur

S. Onur Yeni Üye

Adı:
    Onur SÜSLÜ
    Seviye:
    Hayırlısı olsun harika gözüküyor rengi de hoş Keyifli sürüşler dilerim , Bir çarşamba akşamı görüşmek üzere öyleyse :)

okimya bunu beğendi.