Sevmediğiniz bisiklet marka ve türleri

Scudo

yaboga

Daimi Üye
Tepki
354
İsim
Ergün Altmış
Bisiklet
Carraro
şıpaşılızırt baya baya benim gibi okuyamayan varmış meğer :D

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@yaboga sipatulaşileyzader o bilader :D lutfen guzel ingilizcemizi guzel kullanalim haha :D

mhtozel

Forum Demirbaşı
Tepki
874
İsim
Mehmet
Bisiklet
Giant
Btwin.. hiç bir sebebi yok sevmiyorum arkadaş

@mariokaldato
Abi sipatulayla ney eder tam onu anlamadım..

• Beğen

Gixxer

Forum Demirbaşı
Tepki
400
İsim
Yiğit Tabas
Bisiklet
Focus
Specialized ve Merida. Ancak bu iki markadan hazzetmeme nedenim sebepsiz değil aslında tamamen satıcılarından ötürü. Specialized'ı aslında çok severim Aktif Pedal'ın ne kadar fahiş fiyatlarla sattığını hepimiz gayet iyi biliyoruz. Merida'ya gelirsek Küçükyalı Tandem Bisiklet yüzünden bir antipatim oluştu koskoca markaya :D

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@avare
Hangi firma milletin cebindeki paraya göz dikmemiste gelmis bu sebepten btwin diyorsun :D

Ben her bisikleti severim, ön yargim bir tek Titanic'edir sanirim. Benim kucukkenki bisikletim surekli bozulurdu :D :D

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
E bayda kendime kadro bakarken inanmazsiniz belki ama " calkano" diye bi kadro gorup umarsizca tiksindimdi. Bu marka turkiyeye gelse bilmem artik ne olur

• Beğen
Tepkiler: hashus1099 ve Volg

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
716
Bisiklet
Cube
"Ghost" hepsiburada yağmacıları yüzünden soğudum güzelim markadan. Hangi tanıdık da görsem "acaba bu da mı yağmacı" diye şüphe ediyorum, inşallah şimdi pişkin pişkin "hepsiburada dan aldım, euro yerine tl yazmışlardı hemen sipariş geçtim, ne yapayım yanlış yazmasalardı mecbur gönderdiler" felan der adamdan da soğurum diye tırsıyorum.

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
716
Bisiklet
Cube
@Battutaettanci kadro boyu kendisine uymadığı halde satmak için alanlar mı dersin, birden fazla sipariş edip bir tane yolladılar diye hakkımı arayacağım mecbur gönderecekler diye mesaj atanlar mı. Bari yaptın şöyle seviyeli bir forumda pişkin pişkin paylaşma arkadaş. Aynı hatayı sen yapsan kendi mağazanda veya çalıştığın kurumda, millet de hatayı fırsata çevirip yağmalasa, neler hissedersin, hiç mi empati yapmaz insan.

Neyse konuyu dağıtmayayım kısaca GHOST tan hazzedemiyorum :naslyany:

• Beğen
Tepkiler: Volg

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Battutaettanci Hocam, sebepsiz sevmeme olur mu? :) Mutlaka bir tarafı batmıştır gözümüze aklımıza :) Sebepli sevmeme en güzeli :)

• Beğen
Tepkiler: Battutaettanci

Malik altuntaş

Daimi Üye
Tepki
129
Bisiklet
b'Twin
@DörtAltı
Onun ne deneni biliyorum galiba :D 5000 tl verdiği sipacilezed ile 1300 liralik btwin ile ayni hizda gitmesi olabilir ben olsam bende sinirlenirdim :)