Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sebeb nedir?

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında stratus tarafından paylaşıldı.

1. stratus

stratus Forum Demirbaşı

Seviye:
    Geçen çarşamba günü, "güncel haberler" böülümünde "vergide dünya rekoru" isminde link vererek bir haber naklettim;aynı gün açtığım konu sessiz sedasız,bir gerekçe,sebep dahi belirtilmeden ve hatta özel mesajdan bile bildirilmeden siteden kaldırılmış !
    Asıl merak ettiğim haberin kaldırılma gerekçesi,benim bildiğim,gerekçe bildirilmeden bir konuyu kaldırmak bu sitenin adeti değildir!

Hiç olmazsa sebebini bildirin...

ZekiAlper bunu beğendi.
  2. lepidoptera

lepidoptera Forum Demirbaşı

Seviye:
    Konunuzu ben kaldırdım.Size haber vermediğim için kusura bakmayın.Açtığınız konu siyasi bir içeriğe sahipti.Sizde ''bu ülke..'' diye başlayan cümleler kurmaya başlamıştınız bile.Bu konular pamuk ipliğine bağlı konulardır.Ayrıca bu konularda hassas olduğumuzu da bilmektesinizdir umarım.Bir daha konunuz kaldırılırsa mesaj atar gerekçesini bildiririz.İyi günler..

3. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bu forumda herşey çok seviyeli lütfen seviyemizi bozmadan anlaşmazlık yaratmadan çözüm bulmaya çalışalım arkadaşlar:eek:
    Bence öncelikle özel mesaj bildirilmeliydi:) ama Sayın moderatör de bir insan. tabiki bizler de hata yapabiliriz ve hatasız kul olmaz derler :eek: o yüzden bu konuyu fazla uzatmanın geregi yok diyorum ;)
    stratus forumda gerçektende dile getirilmesi gereken güzel konulara da değindi bunlar gözardı edilmemelidir. Sosyal ve güncel içerikli konularla iç içe biri oldugu kanaatimdeyim lütfen arkadaşın kusurunu mazur görünüz:eek: amacı foruma br parça olsun zaman ayırıp paylaşım yapmak olmalıdır. Fikirlerimi özgürce dile getirdigim için yöneticilere ve forum üyelerine TEŞEKKÜRLER

HaliliOzturk, lepidoptera ve stratus bunu beğendi.