SDS ve Kaçkar Bisiklet 2006-2007 1. Dağ Bisikleti Antrenman Yarışı FotoğraflarıBuraya

Scudo

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
teşekkürler tuğberkcim.
ellerine sağlık. çok güzel kareler...

@hdeveci

evet ahmet,
hatta dönüşte bir ara uğramayı bile düşündük ama kısmet olmadı...

• Beğen
Tepkiler: acumur ve Tugfox

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
@Lütfü Çolak

yol boyunca yanimda downhill yapmak istedigim sayili kisilerden birisi oldugun icin belgradda hep aklimin ucundaydin :)
islerini ayarlayinca hep beraber gideriz yine ;)

esbike_gokay

Daimi Üye
Tepki
180
Organizasyon güzeldi bisikleti sevdirmek adına yapılmış bir parkurda zorlanmadık fakat günübirlik eskişehir istanbul bizi epey yordu.Yarışta bir arkadaş bana düşün suluğumu verdi ona ayrıca teşekkür ediyorum.

Hakan Kayisligil

Aktif Üye
Tepki
183
Birkaç resimde bende var.
Öncelikle şunu belirtmeden geçemeyeceğim, doğa ayrı bir renk ,ayrı bir keyif içersindeydi.

(link)

(link)

Hızlı bir yarışmacı
(link)

(link)

(link)

Mevsimin güzelliğiylede bütünleşen bu yarış organizasyonuna emeği geçenlere teşekür ederim.

Hakan KAYIŞLIGİL

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Herkese tesekkürler fotoğraflar için. Benim şuana kadar yakından çekilmiş hiçbir fotom yok. Foto Hasan Abi'nin sitesinde var bir tane, ama o da uzak çekilmiş. Tuğberk'in çektiği fotolarda da sadece yandan görünüyorum ( ''herkesin alkışlamasıyla gaza gelen abinin heyecandan düşmesi'' fotosunda elini uzatmış tutmaya çalışan benim :) )... Benim çok yakından güzel bir fotomu çekti bir bayan, 45 yaşlarında bir bayandı, umarım buralardadır da ekler fotomu :) Tekrar teşekkür ederim herkese.

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
@esbike

ne demek canim :D birgun bende dusururum sende bana verirsin sulugumu belki ;)
bundan sonraki butun yarislarda basarilar dilerim

• Beğen
Tepkiler: Lütfü Çolak

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
slm bikem ben istanbuldan mustafa :D
ya araba onundeki foto super cok tesekkurederim, o resimlerin buyuk halleri varmi ? cunku onu desktop resmi yapmak istiyorum veya benim tek basima parkuru bitirken cektigin resmimi :)
onlarin insallah vardir orijinalleri. silmediyse eger :( ki silmedigini dusunuyorum
ve eminimki o toplu resimi bircok arkadasim ister buyuk buyuk olmasani :)

simdiden tesekkurler :)

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
@Sercan

Sercan Selam,

O heyecandan düşen dediğin benim :))
Ama yandın hemde ne yandın Yahu 45 yaşlarında dediğin bayan bu yazını görmesin bence hemen yöneticilere sildir.

Çünkü o hanımefendinin ruh yaşı daha 18, cıvıl cıvıl bir kardeşimiz.

Bu arada beni düşünüp yardımın için teşekkür ederim

Saygılarımla,

Aydın

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Sercan keske gelip soyleseydin bana istedigin kadar cekerdim fotografini ;) Seni orda baya gordum ama Sercan oldugunu bilmiyodum haliyle:)

• Beğen
Tepkiler: Sercan

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
@Tugberk Tezel

içten insanlar içten selamlanır :60:

teşekkür ederim güzel yorumun için :))))

• Beğen
Tepkiler: Tugfox

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
semra cidden baya baya iyi gitmissin senole gıdenler baya korkmustu :) saglıcakla kal ablacık.:)

• Beğen
Tepkiler: semrta

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Aydın Abi, bahsettiğim 45 yaşlarındaki bayan forumdan değil tahminimce. Ve senin bahsettiğin ruh yaşı 18 olan kişi de yine tahminimce Bikergrrl ablamızdır, fakat dediğim gibi, bahsettiğim kişi Bikergirrl abla değil, ki zaten Bikergirrl abla 26-27 falan gösteriyor, gerçek yaşını bilmiyorum tabi. :)

Tuğberk, sen nerelerdeydin? Ben seni görmedim, gördüysem de tanımamışımdır. Yoksa söylerdim ''benim fotoları çek'' diye :) Kısmetse 2. yarışa...

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
@Sercan

Evet Sercan o bayan forumdan degil.. Ayni bayan parkurda benim de fotografimi cekti hatta cok kibar bi sekilde izin istedi fotograf cekmeden once.. Mustafa'nin da fotografini cekmis sanirim..

bu arada ben de ordaydim Sercan biara kar maskesi vardi kafamda belki ondan goremedin:D

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
1. Grup fotoları indirdim fakat rar dosyası 9.5 MB olarak indi, sanki indirmeye başlamadan önce 77 MB falan görmüştüm. Erken indi sanki... Sanırım bundan dolayı böyle 9.5 MB olarak indi. Acaba doğrusu kaç MB'dı? Şuan 2. grubu indiriyorum, bitince tekrar 1. grup fotoları indireceğim.

@bikergrrl

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@Sercan

sen benim cektiklerime baktin mi? su rar dosyasindakiler. orada da yoksan, yarismamissin kardesim sen :D :D

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@Sercan

sagol sercancim sen bakma aydina ben zaten ustume alinmamistim :p