Sd-991 Sedona Skandium

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
merhaba arkadaslar yenı oyuncagımın resımlerını koyuyorum sızlerınde onerı we teklıflerınızı beklıyorum.agırlık 9 civarında bırsey beklıyordum ama 10.3kg cıktıı hıdrolık we guzel bı jant setı sart oldu(**************************************):boese157:

yardımları ıcın

Scudo

qeqeqe

Daimi Üye
Tepki
35
Dehşet bişey,ayrıca rengi de çok hoşuma gitti..
Iyi Günlerde,kazasız belasız kullanın ..

utku_X

Üye
Tepki
5
elcikler hiç uymamış, pedallarda kötü olmuş, maşanın şaft borunu kesmelisin, keşke carbon sele borusu alsaydın, titanyum kötü bi seçim olmuş :D
acil hidrolik frene geçip, jant seti alman lazım :D
akşama görüşürüz sercan :D
iftardan sonra test sürüşündeyim ona göre :D

NOT : hayırlı uğurlu olsun kardeşim, Allah kaza bela vermesin =)

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
@qeqeqe

tesekkur ederımm.bende rengınden we agırlıgından dolayı bu kadroyu sectım.umarım daha ıyısıne sız sahıp olursunuz.ıyı gunler...

@sinto

tesekkurler sınto spd bende dusunuyorum ama ufak tefekte olsa trıal hareketlerınede calıstıgım ıcın bı sure daha spd kullanmamaya karar werdım. ıyı gunlerr...

@utku_X

len cocukk aksam yuzume soyle bunları yada yuzume dııl bısıkletı denedıkten sonraa yorumlarını soylersınn:D not ıcınde tesekkurler kardesım umarım daha ıyılerı senın ıcın olur

• Beğen
Tepkiler: qeqeqe ve utku_X

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Hayırlı olsun gerçekten çok tatlı olmuş maşallah...

Kazasız belasız kullanman dileklerimle...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
hayırlı olsun güle güle kullan.yakından gördüğüm bir kadro maşamızda aynı zaten.
yalnız dikkatimi bir sey çekti önle arka lastikler ırc myhos sanırm o lastikler ön arka olarak ayrı ayrı satılıyor sen ikiisnide ön olandan takmısın ve ön lastikler arazide düşmeye gayer elverişli lastikler onun için dikkat et derim ben.

tekrar hayırlı olsun.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok güzel olmuş. Kazasız, belasız sürüşler dilerim. Nazar değmesin.

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
@d.berkay

ıyı dıleklerın ıcın tesekkurler berkay umarım daha ıyılerıne sız sahıp olursunuz...

@nuriaktürk

bılıyorum nurı abıcım bende alırken farkettım ama lastıklerımı alalı tam bır sene oldu ankaraya gıdıp malzeme almıstım we sadece on wardı we cok profesyonelde dııldım acıkcası cok sorun yaratmaz dıye aldım we artık degıstırmeyı dusunuyorum serac xc ler war aklımda ama bu sefer on we arka olcak emın olabılırsın:D ıyı dıleklerın we tawsıyelrın ıcın tesekkur ederım

@soneryen

tesekkurler abıcımm ıyı dıleklerın ıcın.hemen bı nazar boncugu yapıstıracagım benımde aklımda :D

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
seraxlar benimde hoşuma gidiyor onun 1.95 ve 2.10 luk olan iki modeli var alırken onada dikket et .onda ön arka diye bir sorun yok bir çift alıyorsun ve diş yapısına göre ön arka takıyorsun.

• Beğen
Tepkiler: kont26

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
çok güzel güle güle kullanın.ne kadar da hafif olmuştur bisiklet...

• Beğen
Tepkiler: ujur

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Sercan hayırlı olsun maşallah güzel olmuş ;)

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Hayırlı olsun.Güzel bir bisiklet.Rengi de çok güzel.Oldukça hafif. Güle güle kullanın.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bisikletin hayırlı olsun, gerçekten tatlı olmuş.
Ancak reklam içeren resimlerinden birisini kaldırdım, haberin olsun. Biraz daha dikkatli olursan ve de forum kurallarını okursan sevinirim ;).
Güle güle kullan, Allah kaza bela vermesin.

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Hayırlı olsun kardesım,allah kaza bela vermesın hatta nazar boncugunu kendı ellerımle takacam o oyuncaga:)
Bugun acelem oldugu ıcın montajın bıtmesını bekleyemedım ama gordugum kadarıyla kusursuz bır oyuncak
Kendınce eksık olarak dusundugun parcalarıda en kısa zamanda tamamlarsın ınsallah,tekrar hayırlı olsun sercan'cım

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
@hsrv_khy

tesekkur ederımm gercekten tatmın edıcı bı agırlık ama her zmn daha ıyısını hedeflemek gıbı bı alıskanlıgım war ıyımı kotumu bılmıyorum ama ıns. 9 kılo olarak gormek ıstıorum bu bısıkletı =))

@eYa

tesekkurler efrahım abı suan eskısehırde dıılsın sanırım gel eskısehırede benım elım duzelene kadar guzel falıyetler yapalım :D ucansu aklımda hala ona gore:D

@Emir Alaca

tesekkur ederım emır umarım hepınız daha ıyılerıne sahıp olursunuz.rengıne bende bayılıorumm:D

@çağatay_çankaya

tesekkurler...

@HaliliOzturk

tesekkur ederım ıyı dılegınız ıcın resmın kaldırıldıgını farkettım zaten hemen.forum kuralları hakkında daha dıkkatlı olacagım.boyle bı kural olduugunu bılmıyordum.pardon...

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
@felis911

tesekkur ederım felıs911 uamrım daha ıyılerıne sızler sahıp olursunuz...

@freerider

cok tesekkur ederım bulent abı daha test surusune cıkarsınız bı tekerlerı duzmu yamukmu bakarsınız:Dnazar boncugunuda ben takacaktım madem sen boyle dıosun sana bıraktıyım abıcım:Dtekrar tesekkurler gorusuruz...

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@kont26

Eskişehir'deyim Sercan hatta hiç ayrılmadım Eskişehir'den neredeyse :D Ama yokum ortalıkta :eek:

Uçansu'ya ramazandan sonra gideriz belki diyeceğim ama o bölgede ani hava soğuması ve yağış tahminlerin ötesinde etkili oluyor. Allah korusun başımıza birşey gelmesi muhtemel. Sıcak bir gün bulursak gideriz diyeyim o zaman ;)

Elin ne zaman düzeliyor ? Kırıklık kalmamıştır ama dikkat etmek lazım :(