sd 761 mi? scud mu? geotech race mi?Ya da başka bi bisiklet mi?=)

horsepower

Forum Demirbaşı
Tepki
338
Merabalar ilk önce şunu belirtiyim ki düz maşa ile kullannayı düşündüğüm bi bisisiklet alıcam yani hiç engebeli araziye çıkmıcam hem düz yol antremanı hem de gezi tipi bi bisiklet olarak kullanıcam sizce kadro açıları olarak ve sürüş olarak hangisi bana daha uygundur=)

1.Amoeba Scud 650 dolar ve 150 dolar fark verip deoreli bi hale getiricem

2.turkuaz sedona sd761 var o zaten deoreli bunun fiytı 690 dolar ve bunu fiyatı nası oluyo da bu kadar uygun oluyo bunu da bi sorıyım dedim (turkuaz sedonayı kullanan arkadaşlar ne düşünüyo ama düz yolda kullanalar)

3.Geotech race ve deore bunun fiyatıda 750 dolarlarda falan olucak sanırım siz olsanız hangisini alırdınız

1000 - 1100 ytl bütçem var sizin başka bi önerisiz varsa onlarada açığım tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum ve tavsiye ederken neden tavsiye ettiyseniz onuda sölerseniz sevinirim

Saygılar Sevgiler Cevaplarınız için şimdiden çok saolun

Scudo

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
619
ben turkuaz 761 i hem arazide hem düz yolda kullanıyorum.Kadro acıları diger markalara göre daha dik.Bu da arazide bisiklete daha cok hakim oldugunuz hissini veriyor.Düz yolda da rahat bi şekilde yol alabiliyorsunuz.Hatta söyle güvence vereyim.Haziran ayında Artvinden Mersine bi türkiye turum var belki duymuşsunuzdur.Turda 761 imi yani namı deger mavi bulutu kullanıcam.
yinede karar sizin kolay gelsin...

• Beğen
Tepkiler: horsepower

horsepower

Forum Demirbaşı
Tepki
338
@ozgurluk_tutkunu

Yani diyosun ki o kadar güvenilir bi kadro ya yeni rengini beklicem yada buna ısınıcam artık en mantıklı bu bisiklet gibi geliyo da işte pek ısınamadım rengine =) bu arada tavsiyen için çok saol

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
761 tavsiye ederim yeni gelecek modelleri 865$ olması lazım.

• Beğen
Tepkiler: horsepower

cruphasulie

Forum Demirbaşı
Tepki
422
Turkuaz sedona'nın açıları hakiten iyi, arazide kontrol hissi ve manevra
kabiliyeti çok iyi, forumdan bir arkaşınkini kullanmıştım .
Donanım/fiyat oranı hakiten iyi bir bisiklet verilen paraya değer.
Geotech race de çok başarılı bir kadro, sadece 17' bulunması dışında
bi eksiği yok derim.

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
hiç düşünmeden sedona sd_761 al derim arkadaşım...
(link)
(link)
(link)
ben 8 aydır kullanıyorum çok memnunum.!
fiyat performans kalitesi corratec,ten çok daha üstün saygılar...

horsepower

Forum Demirbaşı
Tepki
338
@bicycle16

Çok saol amoeba scud aldım dfull deore zac 19 jantlar scud carbon gidon gidon boğazı ve düz maşa bide sele italia slr xp işallah memnun kalıcam

banada çok mantıklı geldi sedonayı almak halada öle geliyo ama renge isınmama imkan yok yani denedim ama olmadı=) güle güle kullan sedonanı çok mantıklı bi şeçim=)

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
Doğaç abim hayırlı olsun..:) İnşallah kazasız belasız vuruksuz çiziksiz pedallaman dileğiyle ;)