Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sd 711 arka göbek

Konu, 'Eski İlan Arşivi' kısmında shaddock tarafından paylaşıldı.

1. shaddock

shaddock Yeni Üye

Seviye:
    daha yeni aldığım sedona 711 in arka göbeği yamulduğu için boluk oluştu bisikletçi el ile düzeltti ve fakat bu kadar kısa sürede bu hale gelmesi normal mi?Garanti şartları içerisinde mi ? daha kaliteli sorun yaratmıyacak göbek deore xt midir?

bir de pedalda sürekli bir boşluk oluyor.sabahleyin sıkıyorum akşama en az çeyrek tur mesafesinde gevşiyor?sorun nedir?
    teşekkürler

2. poibra

poibra Üye

Seviye:
    sedonalarda olabiliyor böyle problemler , benimde bisikletimin arka teker mili yamulmuştu , gittiğimde yenisi ile değişmişlerdi ücretsiz. Alırken tam sıktırmak gerekiyor birde ilk bir ay hep dikkat etmek gerekiyor bunlara.

3. shaddock

shaddock Yeni Üye

Seviye:
    kaliteden kastım daha uzun süre sorunsuz hizmet vermesi.pedalı dediğiniz gibi sıktırdım şimdi ise ayna kolun bağlandığı yerlerdeki civatalar gevşiyor, haliyle pedala basarken göbekte bir boşluk olduğu hissediliyor.(çevirirken bir boşluktan kurtulup tekrar çekiş oluyor)iki kısmıda gayet sıkı sıkmasına rağmen tekrar gevşeme oluyor .bisikletçi bunun normal olduğunu söylüyor:eek: 14 lokma takımı aldım ve 2 günde bir yarım tur gevşiyor bunun çözümü nedir?teşekkürler

umarım sorunumu anlatabilmişimdir...