Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sd-311 :?

Konu, 'Eski İlan Arşivi' kısmında canyon tarafından paylaşıldı.

1. canyon

canyon Forum Demirbaşı

Seviye:
    abiler ben daha önceleri başka marka bisikletlerde araştırıyordum fakat bütçemi çok aştıkları için bu sedona-311 almayı düşünüyorum artık 173cm boyunda bir insanım acaba bana kaç kadro olmalı birde bu sedonaların ön maşası amatisör takılmadan düz maşa alimiinyum yada bir karbon maşa takılabilirmi bunu almayı düşünüyorum bütçeme en uygun olan bu bisikletmiş ben şehir içi bazende köy yolarında kulanmayı düşünüyorum inşallah hem kulanıcılar olsun hemde dükan sahipleri olsun bir tatmin edici yanıt alırım gerçi herkese teşekür ederim ne sorsam yanıt veriyorsunuz hepinize teşekür ederim

2. gabalı

gabalı Bisikletkolik

Adı:
    ertuğrul
    Seviye:
    Sedona 311 bisikletler sadece 18 ınç olarak üretiliyor bu sene düz maşalı olarakta piyasaya sürülecek 2007 modellerin fiyatı 425$

3. canyon

canyon Forum Demirbaşı

Seviye:
    tamam da şimdi ne yapmam lazım onu anlıyamadım 18 kadro ölçü boyu bana uygunmu değilmi aslında bunu hakem kardeş konuya el atsa onda sd-311 bisiklet görmüştüm 2.eler bölümünde hemfikrini hemde düşüncelerini paylaşmanı isterim hakem abi

4. Ali Hekimoğlu

Ali Hekimoğlu Bisikletkolik

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Ben de sorunu özelden yanıtladım .

5. mcaliskan23

mcaliskan23 Bisikletkolik

Seviye:
    Bacak boyunu mtbtr deki şekliyle ölç kadro boyuna öyle karar ver bence, benim boyum 174 18" kadro aldım gayet iyi, düz maşa olunca gidonun yerden yüksekliği değişir mi bakmak lazım, bir de düz maşa ile asfalt dışında arazide zorlanabilirsin biraz.