Scott

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
eğer b,r daha v-fren kullanmak gibi bir düşüncen yoksa bence kesinlik al derim bütçen müsaitse çünkü iyi bisikletler...

arsenic

Üye
Tepki
0
arkadaşlar bende profesyonel değilim,ama almışken iyi bir bisiklet olsun diyerekten trek 6500 E ile Scott Scale 60 arasinda kaldim açıkçası.sizlerin tespitleri gibi bende Scale 60 ın daha üstün olduğunu düşünüyom..ama diğer yandan da trek 6500 ün de kampanyadan dolayı 693 euro luk fiyat cazicesi var..napalim şimdi????

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@asiruh

ben aldım scott scale 60 süper bir seçim yapmışım sanada tavsiye ederim memnun kalırsın eminim

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
@arsenic

merhaba arsenic
Ben kilomdan ötürü Scott a mail attım
saklanacak bişi yok 3 hane kilom var ve açıkça sordum
hangi modelleri kullanabilirim diye size gelen cevabın ingilizcesini direkt aktarıyorummm...

Valla Trek e lafım yok ama
Scott un kadro teknolojisini yabana atmamak lazım...

scale 40 kadro yabancı sitelerde 499euro :eek:

trek 6500 kadro ne kadar bilmiyorum en azından parasal olarak kıyaslamayı isterdim scale 60 ile...

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Geçen sene kırmızı trek 6000 serisi kadroların fiyatları 300€ idi....Ama herşey pahalı yada ucuz olarak değerlendirilmememili...

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
iyi günler cagrı.. ya ben bir biliyon bir kadro alcamda scale 60 olabilirde;ne kadardır fiyatları...!

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@onaran

Scale 60 kadro olarak satılmıyor. Scale 40 liste fiyatı 660 EU.(sadece kadro)
Scale 60 935 EU. (Komple bisiklet)Bir arkadaşınla anlaşıp bir bisiklet alırsınız aranızda malzemeleri paylaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: onaran

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
saol gürsel abi ben 450 ytl gibi bir kadro almayı düşünüyom ne tavsiye edersin bacak boyu 83cm

mehmet özbay

Forum Bağımlısı
Tepki
296
Bisiklet
Specialized
bence scoot olsun eskı yenı farketmıyor scoot bıaxsıal modelı eskı ama bence bes trek eder saygılar

bora_jb

Forum Demirbaşı
Tepki
106
450 mılyona cok ıı kadrolar alırsın bana ızmırdekı bır bısıkletcı scott reflex 60 ı 3250 mılyona satacak (sıfır) sanırım bısıkletıo alıp parca parca satıyor..

beykan

Forum Demirbaşı
Tepki
101
ben de şöyle birşey sölemek istiyorum trek artık sokak bisikleti modellerine dönmeye başladı nerdeyse çok kötü modeller üretmeye başladı ve kullandıgı malzemelerle ben aradıgım bisikleti trek de bulamıyorum ama scott da ise bunumu alsam bunumu alsam diye çelişkiye bile düşücek kadar cok çeşit bulabiliyorum ayrıca bence SCOTT firması trekden daha üstün bi firma kayak gibi farklı spor dallarındada calışıyor BEN DAİMA SCOTT ' Tercih ederim... teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: brol