Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Scott Yz 35 Le Neler Yapabİlİrİz?

Konu, 'Downhill / Freeride' kısmında solamare tarafından paylaşıldı.

1. solamare

solamare Kıdemli Üye

Seviye:
    ArkadaŞlar Scott Yz 35 Modelİyle Dh. Srett. Vb. AŞiri Kullanim Yapabİlİrmİyİm. Bİsİkletİn Fİyati Çok Uygun. Dh. Derken Ortalama Bİr Tepeden Sorunsuz İnİŞİ Kast Edİyorum. Bu Marka Ve Model Hakkindakİ DÜŞÜncelerİnİzİ Yazarsaniz Sevİnİrİm Sevgİler

Ali Hekimoğlu bunu beğendi.
  2. cakhiy

cakhiy Forum Demirbaşı

Seviye:
    scott voltage yz35 in sadece cantları ve ilerde maşası sorun çıkarabilir... ancak bence cantları değiştirdikten sonra dj-street-light freeride- dh kaldırmaz ama tam anlamıyla light freeride da sorun çıkarmaz.....

solamare bunu beğendi.
  3. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Freeride ve street e giriş yapanlar için yz3 çok güzel bir öğretmen olabilir ama lastikleri daha kalın alın ;)

4. batuhany

batuhany Kıdemli Üye

Seviye:
    Bende Yz2 var, aldıktan sonra bugüne kadar değiştirdiğim ve aldığım parçalar; aynakol (tek dişliye düşürmek için), gergi, gidon, gidon boğazı.. Şimdi frenleri ve lastikleri değiştirmeyi planlıyorum sonra maşa..

5. burnout_54

burnout_54 Bisikletkolik

Seviye:
    Yz 35 in birçok parçasını değiştirmek gerek dediklerini yapabilmen için.Yerinde olsam paramı biriktirip YZ 2 veya daha üstünü alırdım,daha karlı olur.

solamare bunu beğendi.
  6. ujur

ujur Bisikletkolik

Seviye:
    yz2 deki parçalarda pek fazla iyi değil. eğer kendim toplarım diyorsan yz3-35 iyi toplu alıyım diyolarsan en aşağı yz15 al, alabiliyorsan yz0 al.
    yz35 i alırsan firenlere yay modifiyesi ile avid bb5 ler gibi hafif olabiliyor. ayna kol en alt model yaprakları sökülmüyor, jantlar tek jant bir 180 atışta ikiye katlanıyor, vites acera çok daha üst bişey takman gerek. maşası yüksek atlayışları her gün defalarca yapmazsan seni belli bi süre idare eder. ama değiştirmen gerek lastiklerde yumuşak yol tutuşu iyi. tabi daha kalın bi lastik daha iyi olur.

burnout_54 ve Ali Hekimoğlu bunu beğendi.