Scott Voltage YZ 15 Tavsiye Eder misiniz?

Halitkin

Sirrus
Tepki
44
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
her geçen gün yeni modeller keşfetmemle işin içinden daha çıkılamaz hale geldim. corratec almayı hesap ederek girdiğim bisiklet piyasasında specialized'e ardından cannondale'ye arada trek'e uğradım son durağımda scott oldu.

öncelikle dağ bisikleti almayı düşünüyorum fakat bahsettiğim model freeride olarak geçiyor.

lastiklerine ve kadrosuna baktığımda ise dağda da kullanıma uygun gibi duruyor. öncelikle bu bisikleti dağda da kullanabilir miyim onu merak ediyorum. eğer dağ için uygun değilse hemen vazgeçicem zaten.

dağ için uygunsa bu fiyata (yaklaşık 1300 tl) iyi bir tercih midir? markanın kaliteli olduğunu biliyorum fakat üzerindeki ekipmanlar itibariyle parasını hak eden bir model mi onu merak ediyorum?

(link)

http://www.dogaspor.net/modules/catalog/products/pr_01_8677_max.jpg

Scudo

özençekçen

Daimi Üye
Tepki
248
1,300 tl bu markaya bu donanıma vericeğine madem dağ bisikleti ve parasını hak eden bisey istiosun git ozaman salcano ng 255 srd al olsun bitsin üstündeki setide bi araştır marka takıntın yoksa içine sinecektir.

Halitkin

Sirrus
Tepki
44
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
marka takıntım var malesef :(

sadece ilk paragrafta bahsettiğim markalardan almayı düşünüyorum.

özençekçen

Daimi Üye
Tepki
248
üzülerek söylüyorumki bahsettiğin trek scoot yada benimde çok sevdiğim hatta hastası olduğum canondale gibi markalardan düşük donanımlar alacaksın ve bu fiyatlardaki bisikletlerin kadrolarının üstünde ne yazarsa yazsın marka olarak inanki salcano gibi geotech gibi yada sedona gibi yerli markalardan umduğundan öte bi performans alacaksın diyerek bu fiayat segmentinde yerli markalarımızı değerlendirmen konusunda tekrar hatırlatma yaparak kararı sana bırakıyorum.