Scott voltage serisinden hangileri?

ecanaksoy

Aktif Üye
Tepki
52
Sizce hangisi? 1bin tl yi geçmeyecek şekilde söyle kullanışlı.sert koşullarda kullanabliecegim (Trial..vsvs) Bir seri olsun.
Önerceiğiniz bisikletin fiyatını da yazarsanız cok mutlu olurum.scott alma diyorsanızda yazabilirsiniz

Şimdiden teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: anti93
Scudo

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Frenleri hidrolik alırsan hareketleri hem kolay çözersin hem de sürekli tel kopması vakası benim gibi yaşamazsın:) Hidroliğe geçtim şuanda yapmadağım hareket kalmadı o derece:eek:..

ecanaksoy

Aktif Üye
Tepki
52
Size:s

olucak ve büyük ihtimalle yz25 olucak heralde

model :2008 ama olsun

Sizce aliyim mi?

Bu arada Teşekkürler Zeki.Alper

yunus koç

Daimi Üye
Tepki
88
x11 de alabilirsin fiyatı yanılmıyorsam o civarda ama belki deişmiştir.hem onu daha sonra hidrolik vs... modifiye yaparsın.

• Beğen
Tepkiler: ecanaksoy

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ecanaksoy

Güzel. Voltageye göre daha hafif. Voltage street için hantal kalıyor

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
x11 i tavsiye ederim eğer ikisi arasında(YZ25-X11) kaldıysan:eek:
Çünkü daha sonra masraf yapmam deme:eek: muahakkak ki gerekiyor, almışken ideal birşey al.. Hem öğrenmen kolay olur, hem de verdiğin paranın karşılığıdır;)

(link)

Sedonanın sitesinden LOUD sekmesinden X-11 in komponentlerini bir incele derim. Başta DuroDj maşası ile kalpleri kazanıyor zaten;)..
İyi seçimler kolay gelsin..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Fakat bu sene x11 üretilmeyeceğini duydum. sadece garanti için bi miktar kadro varmış. yani ilk önce aslı bisikleti arayıp stok durumunu öğrenin.

Bu arada ben bisikleti bi kere alacam dahada masraf yapmayacam diyorsanız cannondale chase 2 yada 1 modeline bakın. ömürlük bisiklet olur ;)

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
@Zeki.Alper

o sürekli tel kopması senin kullandığın telin kailtesinden kaynaklanıyor olmasın?

çevremde mekanik disk veya v fren ile street yapan birçok insan var ama sürekli tel koparan kimseye rastlayamadım.

Ayrıca yeni başlayan birisi hidrolik veya mekanik ile başlamış,çok fazla şey fark edeceğini sanmıyorum..

bu arada ecanaksoy bu açtığın 6. bisiklet seçimi konusu ve sürekli karar değiştirip yeni bir konu açıyorsun..forumdaki konu kirliliğine biraz dikkat edelim bence

umarım kendine uygun bir bisiklet seçebilirsin..

• Beğen
Tepkiler: ecanaksoy

ecanaksoy

Aktif Üye
Tepki
52
2 senedir sbs ve dersler dolayısıyla parayı biriktirsemde ailem karşı çıktı.heves işte benimkide.Bu yaz alcam bu yaz alcam ile geçti 2 yılım.çünkü liseye geçiyorum.Bu seferde param yok.2 sene parayı tuttum son sene birazı gitti.

6 tane konu kirliliği içinde özür dilerim.çok sorun olcağını düşünmedim dodo adlı üyemiz.bidahakine dikkat ederim.

Tepki
3
İsim
Onur Semi Tosun
Bisiklet
Salcano
Scott voltage yz 10 hd / yz 20 md / yz 30 v / sizce hangisi dirt jump için daha iyi eğer bunlar pek iyi değilse iyi 2000 tl civari birşeyler önerirmisiniz

Tepki
3
İsim
Onur Semi Tosun
Bisiklet
Salcano
@ihsan onur şener abi internette satılık göremedim hep evan cycles giriyorum stokta yok diyor, kackar bisiklette yz 02 var ama onunda stok yok .bulabilsem zaten yz 0.2 düşünürdüm . peki abi bu iyimi sence (link) yada abi biliyorsan güvenilir site önerir misin yz 01 02 03 satan bir site

Tepki
0
İsim
Furkan keskin
Bisiklet
Carraro
Merhabalar. Yeni üyeyim. Baya uzun yazacağım . Okuyup ilgilenenlere teşekkürler şimdiden. Öncelikle ilgi alanım downhill. Ancak fiyatları çok tuzlu ve daha buny hop manuel gibi temel hareketleri adam gibi yapamıyorum.Bunun icin de dj ile başlamanın daha uygun olacağını düşündüm. Yanlış düşünüyorsam belirtiniz . Ve bu konularda bir donanımım yok. Sizlerden yardım almak zorundayım yoksa benden bir şey olmaz. Özellikle bisiklet konusunda tavsiylerinizi bekliyorum. Bütçem belli değil. En fazla 3.5 maxxx 4 olur diye düşünüyorum. Tavsiylerinizi bekliyorum. İyi forumlar.