scott voltage @polonezkoy

Tepki
147
birazda hafif makina takılalım dedik hep dh olmuyor:) bisikletimden genel olarak memnun olduğum için çok fazla bir parça değişikliğine gitmedim, öncelikle caddede de kullandıgım için arkadaki tabletopu söküp crazybob taktım, üzerinde juicy frenler vardı performansı pek iyi degildi elixirlarla değiştirdim ama rotorları değiştirmedim ön 160 arka 140mm. kısa bogazla rahat edemedim dk bmx bogazı alıp 3' riser 68mm fire eye gidon taktım ve tabikide odi longneck elcikler. üzerinde zaten pivotal sele vardı ama hafiflik sebebiyle plastik sele tercih ettim. ve son olarak üzerindeki marzo dj2 ler agır ve sert çalışan bi maşaydı bende daha hafif ve yumuşak olan fox 831e gectim ve 15mm göbek oldugu için boşda duran specialized alex rims jantımı ördük. biraz masraflı oldu ama değdi bence:) tozlarını temizleyip bisikletin detaylı fotolarınıda yüklerim.iyi forumlar..

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Alper Onur ARSLAN

Daimi Üye
Tepki
79
Güzel bisiklet Selim Abi. Brass 2 var bizde de. Güzel parkurlar felan önerebilir misin...

Tepki
147
selamlar bisikletimi satmayı dusunuyorum ilgilenen varsa mesajlan ulaşabilirler. trdeki en pahalı en hafif ve en kaliteli street/djlardan bitanesidir:) yanlarına sıfır fiyatlarınıda belirtiyorumki sacma sapan fiyat teklifleri olmasın lutfen.

3500tl.
532 256 06 54 selim merdan

2010 voltage yz0.1 bisiklet(1100euro)+ ekstraları: fox 831 amortisor (1180dolar verip almıstım daha bir yıl olmadı),avid elixir 5 ön arka fren 185mm rotorlar(500tl) dk bmx bogaz 80dolar, fire eye gidon 100tl, pivotal plastik sele 150tl, odi elcik 40tl, maxxis fr iç lastikler (50dolar) amortisor hariç orjinal gidon gidon bogazı sele duruyor. kadro satılırsa parcalarıda ayrı ayrı satarım. iyi aksamlar.