Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Scott Voltage Bisikletim Çalınmıştır

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında torres_9 tarafından paylaşıldı.

1. torres_9

torres_9 Kıdemli Üye

Seviye:
    Tüm arkadaşlarımın ve Abilerimin dikkatine 9 Aralık 2010 saat 16-19 arası evimin kapısının önünde duran bisikletim şerefsiz kişilerce çalınmıştır bu bisiklette 4 senelik emeğim vardır beni tanıyan bilen bilir her parçasını kendi alın terimle aldım ve bana koyan çalınması değil alın terimin gasp edilmesidir lütfen gören duyan bilen olursa bana aşağıdaki iletişim adreslerinden ulaşşın şimdiden herkese teşekkür ederim
    Ayrıntı Olarak üstünde Torres9 reflektif halde yazmaktadır gazzalodi lastikler ve arka jantı FİR markadır Kırmızı ön Jant ise Örgü Tellidir Görenlerin yazmalarını önemle rica ederim

Not: İstanbul Anadolu yakasından çalınmıştır oralarda oturan abi ve arkadaşlarımın dikkatine
    RECEP ÇINAR: 0537 519 56 18
    Rcp.Torres@hotmail.com
    Facebook Recep Çınar

2. torres_9

torres_9 Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet Bu Konuyu AÇali Sadece 3-4 Saat Olmasina RaĞmen Bİsİkletİm BulunmuŞturr Herkese Çookk TeŞekkÜr Ederİmm

3. Mustafa Acar

Mustafa Acar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    büyük geçmiş olsun...Da nasıl bulundu nereden buldunuz biraz bilgi verirseniz o yakınlarda oturupta başına gelen olursa en azından bakabileceği bir yer olsun...

4. torres_9

torres_9 Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu bisikletler ilk ya Ünalan taraflarına yada içerenköy taraflarına gidiyor bizimkide tam o tarafa gidicekken yakalanmış.3 tane bacaksız almışlar 2 milyarlık bisikleti gidiyolar tabi helal mal geri geldi tam otobüse koyarken yakalamış babamın arkadaşları tekrar teşekkür ederim

5. hakan sancaktar

hakan sancaktar Kıdemli Üye

Seviye:
    eşşeği kaybedip de tekrar bulmak gibi olmuş bu; gözün aydın :)