scott voltage 3--sedona 781--mirraco fivestar option :)

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
meraba arkadaşlar resimi ekledim mi bilmiyorum forum yenilendiği için bulamadım resimleri canım sıkıldı foto ekliyim dedim beni tanıyanlar 3 bisikletimin olduğunu biliyor =) neyse uzatmadan fotolar...

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

EmirhanKarasu

Forum Demirbaşı
Tepki
331
Valla bisiklet galerisi gibi sizin ev Emre abi. :D Ama hepsi birbirinden güzel iyi pedallamalar...

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
yakında kapının önünde showroom kurcam zaten emir gelirsin bize :D:D:D

yunus koç

Daimi Üye
Tepki
88
voltage daki frenler gatorbrake mi?oysa onların performansı nasıl?bu arada aletler harika ve sanırım her alana ilginiz var :)

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
@yunus koç

yorumun için tşk ederim evet her alana ilgim war :) bodrumda yerim olmadığı için yol biikleti yapamıorum bodrumda bmx ile 781 odamda voltage duruyor annem bir üçüncüye yer olmadığını söylüyor :D oyüzden o tarzı yapamıyorum ...

gelelim frenlere evet gatorbrake .. valla kardeşim ilk aldığım için hava var frenlerde ama ona ramen bence fiyatına göre müthiş bazı arkadaşlarım beğenmedi sert dediler hava olduğu içişn yanılıyorlar .. delta bisiklette çalışan davut abinin corratech inde de bu frenin bir alt modeli olan 4 pistonlusu var frene bastığında duvara çarpmış gibi bir etki veriyor bende salı günü havalarını alıp ince ayar çektiricem bu frenleri ben taktığım için bir ayar söz konusu olmamıştır iyi forumlar ;)

• Beğen
Tepkiler: ErkanEmanet

Hüseyin ÇALIŞAN

Daimi Üye
Tepki
14
vayy emre dizmişin makineleri :) onnumara ama hepsii bi kaç fotodaha koy kullanırken güzell olurr ....artık bi bike galeri kurarızzz.. :D::D

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
hepsi birbirinden güzel ve prof emre .kazasız belasız bineriz inş.
tabi voltage i biraz daha geliştirince daha süper olcak.
o voltage kadrosunu omzumuzda o yağmurlu günde cadde bostan dan ümraniyeye bisikletle omuzlarımızda taşıdıımız günü hatırlarım:D:D:D:D

bi de sonra 3 bisikleti de aynı karede birleştirip foruma koyarsan tadından yenmez o resmin:D:D

• Beğen
Tepkiler: haydarpasa781

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
sağolasın burak.caddeden getirrirken yardımlarını unutmuyorum birde boxerımın sucuk oluşunu :D bisikletlerimin toplanmasında emeği geçen tüm abilerime ve dostlarıma teşekkür ederim...

• Beğen
Tepkiler: Burak Özen

kron_xc4000 esk

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Çok şanşlısın kimisinde bir tane yokken sende üçtane var hepsini sürmeye zamanın oluyomu ?

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
tabikide oluyor :) arkadaşlarımın söylediklerine bakarak cıkarıyorum birini örneğin: hadi ormana diolar hoop scott ı çıkarıorum free yapcaz yah :D:D hadi ömerliye diolar uzun yol ani hoop 781 i çıkarıyorum hadi kadııköye takılalım diolar hoop bmx i çıkarıorum gördün mü zaman kendiliğinden oluşu veriyor :D:D:D

Tepki
15
Maaşallah nazar değmesin, 3 tane maceracıya bakmak zor olsa gerek. Sedona'daki beyaz çember-siyah tel - göbek kombinasyonundan ben de kend, bisikletime uygulamak istiyorumda acaba nereden ve hangi meblağda temin ettiğinizi pm atarsanız çok sevinirim. ( Çemberler sanırım Alex Rims )

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
Abi arkadaşlara göre çıkarıyorum diyosunda,arkadaşlarında var mı 3 çeşit bisiklet?? :)