Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Scott Sub20 2007 vs 2008/2009

Konu, 'Scott' kısmında tkayansayan tarafından paylaşıldı.

1. tkayansayan

tkayansayan Yeni Üye

Herkese merhaba,
    İlk mesajım. Bu hobiyi bilinçli, ciddi ve olabildiğince bilimsel olarak yapma hevesindeyim.

Bisikletimi henüz 1 hafta kadar önce aldım. Bisikletçimin elinde 2007 model Sub2007 kadro vardı ve bu kadro üzerine topladığı bisikletten şu ana kadar çok memnunum.

Bisikletim, üzerindeki aksesuarlar hariç bana 650 ytl'ye mal oldu. Üzerinde 26" Maxxis Columbiere lastikler var. Vites grubu Shimano Acera. Maşa orjinal scott sub20 ile aynı.

Aklıma takılan 2 soru var:
    1. 650 ytl için oldukça iyi bir alışveriş yaptığımı düşünüyorum. Siz ne dersiniz yanılıyor muyum?
    2. Sub20'nin 2008 ve 2009 modelleri ile 2007 modeli arasinda çok bariz farklar var mı? Mesela kadro açıları, malzemesi vs. farkları aradaki fiyat farkına değer mi?

Scott hakkında derinlemesine bilgi sahibi arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

2. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=31028

bu konuda "sub20" 2008-2009 modellerinde kullanılan donanımı listelemiştim kendi bisikletinizdeki parçalarla bunları kıyaslıyabilirsiniz.

kadroya gelince kadro aynı gibi görünüyor sadece birinde en sonda 07 diğerinde 08 sonuncusunda da 09 şeklinde imalat yılını gösteren eklenti var ama gerçekten aynı kadromu bilinmez
    not: Scott konusunda derinlemesine bir bilgim yok sadece size hazır bir liste vereyim diye cevap yazdım

tkayansayan bunu beğendi.