Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı SCOTT Sportster P6 XL bisiklet 500 YTL

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında syntaxerror tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. syntaxerror

syntaxerror Yeni Üye

Seviye:

- Bisikleti 19.07.08 tarihinde yeşil bisikletten aldım. Bütün ayrıntılı resimleri bu linkte görebilirsiniz .

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?p=378513#post378513

• FİYAT : 500 YTL
    • Satma nedenim daha farklı bir model bisiklete gönlümü kaptırmış olmam yoksa canavar gibi maşallah bisiklet :) İki bisiklet sahibi olmak istemiyorum. Bunu satmadan öbürünü almam
    • Pazarlık payı yoktur fiyat lütfen teklif etmeyin arkadaşlar . Acil para sıkışıklılığım yok. Acil satma isteğim yok. Zaten aktif kullandığım ve memnun olduğum bir bisiklettir kendisi.
    • Kadro XL dir yani uzun boylu olmayan arkadaşların kullanmaları apışaraları açısından tehlike arzedebilir :D
    • Başka resim koymuyorum çünkü yukarda verdiğim linkte bisiklet doğuş anı ve birsürü resim var.
    • Garantisi tabiiki devam ediyor. Birkere ne düşme ne de devrilme olmadı . Kızım gibi bakıyorum valla bisikletime .
    • Yukarıdaki resimde selenin altında görülen bisiklet kilidini de veriyorum oraya monte ettim cuk oturdu sökmenin alemi yok . (Onguard Doberman 5 yedek anahtarlı 185cm-8mm çelik ) Gidonda zil de taktım :D
    • Lütfen MSN falan istemeyin çünkü zaten çok az kullanıyorum onu da arklarımla .
    • Telefonlarım : 0532 703 13 24 ( Turkcell) ve 0552 703 13 24 (Avea) istanbul acıbadem de oturuyorum . Acıbadem de bisikleti görebilirsiniz.

2. GokhanAK

GokhanAK Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Peugeot
    Seviye:
    Bisiklet ile ilgileniyorum.
    Belirttiğiniz numaralardan size dönceğim.

Gökhan

3. syntaxerror

syntaxerror Yeni Üye

Seviye:
    ilgilenmek serbest, gelip görmek serbest, aramak serbest :in:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.