Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Scott Sportster P5 Kadro

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında uurtez tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. uurtez

uurtez Üye

Seviye:
    Kadronun ikinci sahibiyim. İlk sahibi genç bir arkadaş olduğu için kadro da görünen çiziklerin çoğu aldığımda mevcuttu. Kadro 3 - 4 yıldır bendedir. Tur bisikleti kadro olarak kullandığım için sadece yazdan yaza uzun turlarda kullanıldı. Maksimum 3000 km kullanılmıştır. Satma sebebim kadronun boyuma küçük gelmesi (Alırken fiyat performans olarak düşünüp almıştım.) artık yeni bir kadroya sahip olamamdır. Kadro boyu M beden görünüyor. Sele borusundan orta göbeğin ortasına kadar olan uzunluk 49 cm'dir. Kadro sağlamlığı konusunda herhangi bir sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. Kadro üzerinde herhangi bir darbe ya da çatlak mevcut değildir. 2 adet suluk yeri ve bagaj delikleri mevcuttur. Benim gibi görsellikten ziyade kalite ve işleve bakanlar için uygun olacaktır. Kadro üzerinde pro sele kelepçesi, noname 400mm 27.2 sele borusu, rulmanlı furç takımı ile birlikte verilecektir. Bu kadroya 29 '' mtb toplayanlarda mevcuttur. Kozmetik kusurlar nedeniyle fiyatı uygun tutuyorum. Tok satıcıyım yeni parçalar alacağım maddi olarak destek olsun diye satıyorum. Satılmaz ise yedek kadro olarak duracaktır bir kenarda. Pazarlık payım vardır az da olsa. PTT Kargo ile gönderim olarak fiyata kargo dahildir. Diğer kargolarile gönderimde kargo konusu görüşülür.
    Fiyat : 230 TL

2. Gökhan Ö.

Gökhan Ö. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Merhabalar

"""Bu kadroya 29 '' mtb toplayanlarda mevcuttur. """ demişsiniz.

Link alabilir miyim sakıncası yoksa.

Teşekkürler, iyi satışlar.

3. uurtez

uurtez Üye

Seviye:
  4. uurtez

uurtez Üye

Seviye:
    Çok sevdiğim bir insansa hediye edilmiştir. İlan kapanabilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.