Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Scott Sportster 40 Şehir/Tur Bisikleti(2012)

Konu, 'İkinci El Şehir-Tur Bisikleti - Yedek Parça' kısmında tahirkaya tarafından paylaşıldı.

1. tahirkaya

tahirkaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.

2013 Ocak ayından beri bindiğim Scott Sporster 40 bisikletimi yol bisikletine geçtiğim için satıyorum.

Bisiklet 2012 model Metin bisiklet'ten alınma. Ben ikinci sahibiyim. M bedendir. 1.65-1.80 boyundaki kişiler için uygun olacaktır sanırım. Ben 1.78 boyundayım.

Scott markasını forum kullanıcıları bilir diye düşünüyorum. Amerika'nın başarılı markalarından. Kadroya ömür boyu garanti veriyorlar. Ömür boyu kullanılabilecek bir bisiklet gerçekten. Üzerinde 9'lu Deore ruble ve arka aktarıcı var.

Bisiklete çok temiz baktım. Kullanımı bağlı çizikler var. Ve taktığım ayaklığın izi kaldı. Fotoğrafta görülüyor.

Bisiklet ile uzun turlar yaptım. Bisiklet şu anda uzun turlar için epey hazır durumda.

Turlarda oluşacak ağrıları önlemek için elcik ve gidon yükseltme aparatı aldım. Bunlar gerçekten konforunu çok arttırdı. Haftalık aylık turlara çıkabilecek durumda.

Şehir içinde kullanım için biçilmiş kaftan. Kilitlenebilir amortisör bozuk yollar ve patikalarda çok iş görüyor. Gerçekten çok yönlü bir bisiklet.
    Bisikletin akort, vites ayarı daha yeni yapıldı. Ön arka göbek, amortisör açılıp temizlendi. Bütün çekiş sistemi temizlendi. Şu anda tıkır tıkır, akıcılığı üst seviyede.

Ben bisikleti aldığımda birçok parçası yeni takılmıştı. Ben de bir kısmını yeniledim. Bisikletin yenilenen parçaları ve ekstraları şu şekildedir:

Schwalbe marathon plus (Piyasadaki en sağlam lastiklerden biridir. Bir kere bile patlamadı)
    XLC gidon yükseltici aparat
    Topeak super tourist dx bagaj
    Plus elcik
    Deore arka aktarıci
    Alivio vites kolu
    SKS çamurluk

Bisiklet pedalsız verilecektir. FİYATI 1600 LİRADIR.

Tercihim İstanbul'dan elden teslim etmektir. Şehir dışına kargo yaparım.

2. tahirkaya

tahirkaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Güncel...

3. tahirkaya

tahirkaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    1500 liradan güncel...