Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İnceleme Scott Speedster 50 Flat Bar Fitness

Konu, 'İncelemeler' kısmında Fat1h tarafından paylaşıldı.

1. Fat1h

Fat1h Agresif

Adı:
    Fatih ÇAKMAKCI
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Selamlar.

Sizi yeni bisikletim Scott Speedster 50 Flat Bar Fitness ile tanıştırmak istiyorum.

Öncelikle bisiklet hakkında biraz konuşup sonrasında fotoğraflar ve yakın çekim videosuyla bitireyim.

174cm boyunda ve 87642gr ağırlığında biri olarak S bedeni ile tam uyum sağladım. Bisiklet çok sempatik bir görünüme sahip, göz yormayan sade ve estetik tasarımı onu seçme nedenlerimin başında geliyor. Yaklaşık 10KG ağırlığa sahip. Road Geometry tasarımına sahip çift katmanlı 6061 Alüminyum kadro ve Speedster Alloy 1 1/8" Alloy steerer maşa bizi karşılıyor. Lastiklerimiz Schwalbe Lugano. Ön attırıcı, aynakol ve fren kolu grubunda Shimano Claris kullanılmış ve arka attırıcı ise Shimano Sora. 3x8 vites sayımız var ve frenlerimiz Tektro Comp SCBR-312. Selemiz Syncros FL2.5, bu selede rahat ettiğimiz söyleyemem ama gerçekten iyi görünüyor, bisikletin estetiğini bozmayan ergonomik bir yapıya sahip. Gidon, gidon boğazı, direksiyon ve elciklerimizde Syncros markasından, bunlardan teknik olarak çok anlamadığım için bu kısmını pek uzatmayacağım.

Bisikletten pratikte çok memnun kaldım, bir hevesle MTB alıp sonra pişman olup onu sattıktan sonra açıkçası kuş gibi hafif ve seri geldi, pedala verdiğim güçten hiç kayıp vermiyor.

Resimler konu ekindedir, arzu ederseniz yakın çekim videosuyla bisiklete daha yakından bakabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Kerem Groims ve Mert E. bunu beğendi.
  2. gokhanaltinellliler

gokhanaltinellliler Üye

Adı:
    gökhan altınelliler
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    hayırlı olsun

Fat1h bunu beğendi.
  3. Mert E.