Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Scott Speedstar S40 Orjinal Carbon Maşa 54 Medium Kadro Çok Temiz

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Celil Demirbakan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Celil Demirbakan

Celil Demirbakan Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar...
    AMATÖR ÜSTÜ OLSUN DİYE ALDIM BU BİSİKLETİ TAMAMEN BİR PROFESYONEL BİSİKLET SAHİBİ OLDUM NE KADAR KEYİFLİ SÜRÜŞÜ VE ASFALTTA SÜZÜLÜŞÜ OLDUGUNU KELİMELERLE ANLATAMAM BU MARKAYI BİLENLER NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAMIŞTIR TEMİZLİĞİNİ RESİMLERDE GÖRÜYORSUNUZDUR 2010 MODELDİR MEDİUM KADRODUR (54 CM) LİK YANİ 170 CM İLE 180 CM BOYU OLANLAR İCİN İDEAL KADRODUR 2010 DAN SONRA CIKAN MODELLERDEN DAHA DONANIMLI VE HAFİFTİR AYNI ZAMANDA 7XXX SERİSİ ALUMİNYUM KULLANILMIŞTIR HATTA 7005 SERİ ALUMİNYUM KADRODUR BU KADRO SUAN DUNYA TURUNDA OLAN GURKAN GENÇ ARKADAŞIMIZA YAPILAN OZEL BİSİKLETTE KULLANILAN ALUMİNYUMDUR DAHA ESNEK VE DAHA DAYANIKLI OLMASIYLA BİLİNİR DAHA DÜŞÜK FİYATA SATILAN SONRAKİ MODELLERDE 6XXX SERİSİ KULLANILDI EKSTRA OLARAKDA DIŞ LASTİGİNİ PATLAMAYA DAHA DİRENÇLİ OLMASI İÇİN MİCHELİN LİTHİON DIŞ LASTİKLERİ İLE DEĞİŞTİRDİM NE YARIŞ GÖRDÜ NE DE UZUN TURLAR SADECE SELE KENARINDA UFAK BİR NAZARLIGI KIYAFETİME TAKILMASI NEDENİYLE COK AZ ACILMIŞTIR ORJİNAL SELE OLDUĞUNDAN VE BELLİ OLMADIĞINDAN DEĞİŞTİRMEDİM İSTEYENE 0 SELE VEREBİLİRİM BAŞKADA GÖZLE SEÇİLEN NET BİR KUSURU YOKTUR FİYATA NAKLİYE DAHİLDİR KARGO YADA OTOBUS BAGAJINDA SAĞLAM BİR PAKET YAPACAĞIM ŞEKİLDE YOLLARIM BİSİKLETİN PEDALSIZ VE HAVASIZ AĞIRLIĞI 8.830 GRAM GELİYOR BENİM 2. BİSİKLETİM OLMASINDAN DOLAYI FAZLA KULLANMADIM ALANA ŞİMDİDEN HAYIRLI UĞURLU OLSUN...
    Bisiklet Bu Yaz Başı 0 Alındı Satıcının Elindeki 2010 Model Bisikletti Toplasam 500 km Yapmamıştır...
    FİYAT PAZARLIKSIZ 1550 TL TEL: 0 532 320 74 42
    DONANIMLARI
    Kadro Hydroformed Alloy Tubing Road geometry 7005 Alloy D.Butted Integrated Headtube Fender Compatible
    Maşa New Speedster Carbon/Alloy 1-1/8 Alloy steerer Integrated
    Arka Vites Shimano Tiagra RD-4500 18 Speed
    Ön Vites Shimano Sora ST-3400
    Vites Kolları Shimano Sora ST-3400 Dual control 18 Speed
    Fren Scott Pro SCBR-520 Catridge Pads
    Zincir Shimano CN-HG53
    Ayna Kol Truvativ Isoflow C2.1 50x34 T
    Orta Mil Truvativ 07BB 68/108
    Jantlar AlexRace 28 Aero Profile 20 Front / 24 Rear
    Lastikler Michelin Lithion 700 x 23 C
    Furş Integrated Steel Cup
    Sele Borusu Scott Alloy 31.6mm