Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Scott Spark+ XX grup çalıntı.

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında Serkan Yazıcı tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Serkan Yazıcı

Serkan Yazıcı Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Mersin civarında olan ve ismi Yusuf Şahin olan arkadaştan yada Mersin Dolaylarından kesinlikle 2. elde ürün almayın.
    Mustafa Özyılmaz,Muammer Yıldız Ve Kaçkar Bisiklet'den aldığı malzemeleri satmaya çalışıyor.Suç duyurusunda bulunulmuştur,en kısa zamanda çözülecektir.
    Mersinde olan ve yerini bilen arkadaşlar varsa lütfen irtibata geçsin...

Hasan Çağri ve Deniz bunu beğendi.
  2. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bu arkadaşın adı böyle işlerle çok anılıyor. Tanımam etmem fakat, kurunun yanında yaş da yanar sözü gibi olmuş açıklamanız. Tüm Mersinlileri suçlamanıza gerek yok. Umarım sorununuz çözülür. Bu arada yine Yusuf Şahin ile ilgili forumda Kara Liste'de bir konu açılmıştı. Siz göremeden silindi o mesajlar sanırım. Neden siliniyor o da ayrı konu, forumun hoş olmayan yönlerinden biri bu. Ayrıca Yusuf Şahin hakkında bizi uyarmaya çalışan arkadaşın birisini de forumdan uzaklaştırdılar. Yine Kara Liste'de bu konuya benzer yorumlar görmüştüm. Bizi uyarmaya çalışan ilk kişi değilsiniz, yani bu utanç verici olayı daha önce yaşayanlar oldu. Dikkat etmek lazım, forumun da bu konuda daha hassas davranması gerekiyor.

mamili25 ve umutkahraman bunu beğendi.
  3. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Serkan abi, aldığı yazmışsın, eğer öyleyse sorun nedir? Alıp da paranızı mı vermedi acaba?
    Bende martta arkadaşa enerji jeli satmıştım hala alamadım parasını.. Bugün bisikletini satmam konusunda bana da teklifte bulundu.. 4000TL gibi bir rakama satıyor tamamını.. Bende alacağıma karşılık parça almayı düşünüyordum arkadaştan ancak sanırım elindeki malzemelerde kendisine ait değil :rolleyes:

4. Serkan Yazıcı

Serkan Yazıcı Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet forumdan en azından duyanlar alışveriş yapmazlar.Mesajlar silinmesine bende anlam veremedim.Mersinlilerin alınacağı bir durum yok kendini bilen insan zaten buna alınmaz.

Bora ve Deniz bunu beğendi.
  5. Deniz

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Haftasonu Adana'daydım, hala bu kişiden bahsediliyordu. Orada da buna benzer sorunlar yaşatmış birçok kişiye. Kimi arkadaşlarım sorununu çözmüş, kimisi çözememiş. Şu anda ortada yok bildiğim kadarıyla, hala onun peşinde olanlar var. Birşey duyarsam size bilgi veririm.
    Sizin durumunuzda bir gelişme yok sanırım. Umarım bu sıkıntı çözümlenir, olumlu bir gelişme olursa buradan yazın lütfen...

6. DKRMustafa

DKRMustafa Forum Demirbaşı

Seviye:
    Yusuf Şahin bulunmuştur ve olay tarafımızdan çözülmüştür.:)

mehmet özbay bunu beğendi.
  7. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Nasıl çözdünüz peki??

8. DKRMustafa

DKRMustafa Forum Demirbaşı

Seviye:
    hallettik bir şekilde malzemeleri teslim aldım gerekeni yaptık.

9. temucin90

temucin90 Onursal Üye

Seviye:
    hasar durumu nedir :)

10. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Malzemelerdeki mi?? :rolleyes: :p

11. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Evet, onlardan biride Sadana ( Yani Ali abi ) Bende onun gibi biri bu forumdan nasıl uzaklaştırılıyor diye merak etmiştim. Mantıksızlık demek ki birçok konuda var. Yönetim bence kime nasıl davranması konusunda biraz daha hassas olursa daha iyi olur. Birçok konuda haklıda olsa haksızda olsa katkıları mutlaka vardır. Ve bunca zaman emek veren üyeler. Sonuçta yönetimin kararı. Saygı duyarız. Saygılar.;)

Hasan Kuru, M.öztürk ve Deniz bunu beğendi.
  12. Goflet

Goflet Onursal Üye

Seviye:
    dişi kırık yusuf mu bu bahsedilen..bir aralar dolandırmıştı birilerini.

13. Deniz

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Yönetimin kararıdır, saygı duyarız demişsiniz, güzel. Ama o malum konuların, o mesajların silinmesi kabul edilebilecek bir durum değil. Yönetimden de olsa, başka herhangi bir yerden de olsa, bu konuların ortadan kaldırılmasını sağlayan kişiye saygı duymam! Belki de o yazılar duruyor olsaydı, okunacaktı, birçok arkadaşımız, birçok mağaza/dükkan da zarar görmeden, sinirini bozmadan devam edecekti işine gücüne. Bunun sorgulanması, alışverişlerde de daha dikkatli olunması gereklidir artık...

Evet, bahsedilen o kişi...

mamili25 bunu beğendi.
  14. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Deniz kardeş ne demek istediğimi anladığını umardım.Birşey söylesen hemen atıyorlar..:D Hem fikiriz kardeş.

Hasan Kuru, M.öztürk ve Deniz bunu beğendi.
  15. marule

marule Forum Demirbaşı

Seviye:
    atarlarsa atarlar arkadaşlar, bu konuda yakında silinir zaten. Görenlerden olduğumuz için şanslı olabiliriz. tesadüfen konuyu görmeseydim benim haberim olmayacaktı. Biri çıkıp birilerini uyarıyorsa bir canı yanmışlığı vardır, yok öylesine çamur atıyorsa zaten muhattabı olan kişi çıkar cevap verir, herkes görür kararını ona göre verir.

Konuyla hiç alakam yok ama Yusuf Şahin adlı kişi hakkında biri uyarı atmışsa ve sadece bu uyarıyı attığı için forumdan yasaklanmışsa, akla bir tek şey geliyor; bazı arkadaşlarda bu dümenin içinde.

insanı bisikletten soğutuyorlar ya

M.öztürk ve Deniz bunu beğendi.
  16. Deniz

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Anladım, fakat ben düşündüğümü buradan yazamıyorsam zaten forumun bir anlamı kalmaz. :)

Forum hakkında çok da olumsuz şeyler düşünmüyorum. Bir hata varsa, bunu "tüm forum hatalı" diye genelleme yapmak doğru olmaz. Fakat forumun üyeleri olarak bu tip olayları sorgulama hakkımız her zaman vardır. Bu nedenle yazarken hiç çekinmiyorum. Yasaklanırsam da (ki çok saçma olur) bu konuşulanları bilen bilir, bilmeyen bilmez. Düşündüğümü söylediğim için, her zaman içim rahat.

mamili25 ve M.öztürk bunu beğendi.
  17. marule

marule Forum Demirbaşı

Seviye:
    neyse hocam konus sapmasın :) anladık hepimiz birbirimizi.

sonuç olarak Yusuf Şahin e dikkat edecekmişiz...

Deniz bunu beğendi.
  18. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Şimdi benimde size bir iki lafım olacak kendi canınız yandığı zaman hemen yönetimle irtibata geçip şu kişiyi cezalandırın banlayın bana şunu dedi bunu dedi vs gibi şikayetlerde bulunup gereken cezayı haklı olarak almasına öna ayak oluyorsunuz ama sadece sizin arkadaşınız yada tanıdığınız yada sevdiğiniz bir üyenin benzer suçlardan forumda uzaklaştırılmasını kabul edemeyip sürekli forum ve yönetim hakkında ileri geri konuşmanız doğru oluyormu sizce ,bence bu çifte standartı bırakın forumda kimse durduk yere keyfi olarak banlanmaz, bu yönetimdeki en sağlam ilkemizdir ben lafımı söylerim arkadaş isterlese banlasınlar,az sonra bu konuyuda kilitlerler yönetim şöyle olsun böyle olsun tarzı kafa tutan yazılarda sadece size zarar verir, her zaman dediğimiz gibi forumu, yönetimi beğenmeyen üye için çıkış butonu sağ üst köşededir, ama esip gürleyip gidenler nedense kuzu gibi farklı nicklerle geri gelip hala burda ürün satmaya çalışıyorlar.Yönetim hakkında olumlu olumsuz bir görüşünüz varsa bunu önce bizimle paylaşın gereken izahat size mutlaka yapılacaktır ama böyle satır aralarında laf sokup az sonra banlarlar yok konuyu kapatırlar adil değiller vs vs gibi serzenişleriniz sizi haklı çıkarmaz, herzaman dediğimiz gibi kimse boş yere yasaklanmaz ,bunu yasaklananda yasaklayanda çok iyi bilir ama bunu forumda ifşa etmeyiz, çok merak eden varsa yönetime özel mesajla ricada bulunup kimin neden yasaklandığını öğrenebilirler.

Doruk Atay ve İbrahim sarı bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.