Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Scott scale 70

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Orcanismail tarafından paylaşıldı.

1. Orcanismail

Orcanismail Yeni Üye

Adı:
    İsmail Orçan
    Merhaba arkadaslar adım ismail Orçan Hatay Dörtyolda yasiyorum bu sene aktif olarak bisiklet kullanmaya başladım Bianchi kobra vardi simdi yeni bisiklet alacağım az kullanilmis bir scoot scale 70 var fiyat 1500 tl sizce fiyat iyimi scott scale nasil bisiklettir basimi agritirmi sorun cikartirmi onun haricinde 26 jant 18 kadro bana iyimi boyum 176 herkese simdiden yorumlari için tsk ediyorum.

2. tbag45

tbag45 Kıdemli Üye

Adı:
    kaan yıldırım
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    18 kadro tam size gore,bianchi cobradan sonra scott ucak gibi gelektir size.Tavsiye ederim kaliteli ürün.

3. Orcanismail

Orcanismail Yeni Üye

Adı:
    İsmail Orçan
    1500 tl sizce uygun bi fiyatmidir scale 70 icin rock shock masa deore set bisiklet cok kullanılmamış ama bugunde Erdoğanlar bisikletde scale 670 gördüm o 30 vites bu 27 bununda rock shock masasi var sizce hangisi mantıklı çok acil görüşunuze ihtiyacim var sıfır olan scale 670 peşin fiyat 1800 tl ben peşin 1500 alacağım

4. Orcanismail

Orcanismail Yeni Üye

Adı:
    İsmail Orçan
    Birde scale 70 ile scale 670 arasindaki fark nedir ilk kez 670 modelini gördüm 50-60-70 diye gidiyo biliyorum normalde ben

5. tbag45

tbag45 Kıdemli Üye

Adı:
    kaan yıldırım
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    scale 70 cok daha iyi bir donanima sahip,iki secenektede kadro kalitesi tartisilmaz guzel.scale 670in maşası iyi degil,scale 70 de maşa havali ise 1500 liraya alinir tabi bisiklet yipranmadiysa.