Scott Scale 70 2012

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
scott son modellerinde daha mı fazla renk uyumuna dikkat ediyor ? bence iyi yapıyorlar çok güzel duruyor.İyi Günlerde kullanın çok güzel bisiklet.

• Beğen
Tepkiler: HakanÜnal
Scudo

Çağatay Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Marka Scott, donanım taş, renkler de şahane. üstelik çok yerinde bir karar bisiklete başlamak, ben de yılların oyun bağımlısıyım, bisiklet aldığımdan beri kendimi büyük ölçüde kurtardım :) Güle güle kullanın.

• Beğen

ScottScale

Daimi Üye
Tepki
173
@HakanÜnal

kredi kartıylamı aldın ? ödemeyi yapıp siparişi verdim öylemi ? kaç günde geldi ? güvenilir bir sitemi ? netten alışveriş yapmaya korkuyorumda ? kredi kartım yok havale yapacağım anca ?

HakanÜnal

Üye
Tepki
2
@siretsiret

Kredi kartıyla aldım. 2 gün içinde geldi. Almadan önce telefonla yada mail atarak ürünün ellerinde bulunup bulunmadığını sor çünkü ben ilk aspect 20 alacaktım sitede stokta var görünüyordu ama arayıp ellerinde olmadığını söylediler ki hala sitede stokta var görünüyor :)

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
:) Hakan Kardeşim Bilgisayar adı üstünde bilgi,paylaşım için iyi.Oyun için vs.vakit harcamam,sende iyi yapmışsın.

Bisikletin Hayırlı Olsun,Güle güle kullan.Ayrıca yoruma gerek yok,Bisikletin Kralını almışsın.Bol Pedallar...

• Beğen

HakanÜnal

Üye
Tepki
2
@Atıl Güven

Eski modellerinde parlak renkler tercih etmişler 2012 lere baktım hepsi mat renkler ama anlamadıgım 2010 ve 2011 modelleri 2012 den pahalı üstündeki parçalardada değişiklik yok :eek:

ScottScale

Daimi Üye
Tepki
173
@hakan ünal sağol bilgiler için :) son sorum akdro boyu mediummu bana sanki küçük gibi göründü biraz. boyum 1:80 cm ben boy hangi kadro alsam acaba ?

aslında ben fıstık yeşili rengi sevmiyorum scott scale 70 teki. kadrodaki siyah ve scott yazısındaki gibi kurşini reng uyumu olsaydı keşke.yeşili hiç sevmedim ben ama o modeli alacağım mecbur. 2012 scott scale 80-70-60 renkleri hoşuma gitmiyor ama sırf scaleyi seviyorum diye alacağım. 50 ve daha düşük rakamlı modellerdeki düz renk ve renk uyumu çok daha hoş. ama pahalı işte alamıyorsun :)

HakanÜnal

Üye
Tepki
2
@siretsiret

Kadro boyu medium bende sen bilirsin ben pek iri değilim problem çıkarmadı 178 boy var rahatım sitesinde 175 den sonra large gösteriyor. Bende şekerpembesi isterdim fakat erkek için pek tercih edilmediğinden yapılmıyor :) Scale RC tam senin istediğin cinsten ama malum fiyat .