Scott Scale 60

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Hayırlı olsun, özellikle SID çok yakışmış. Bu şekilde mi bineceksiniz, yoksa değişenler olacak mı?

Scudo

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
teşekkür ederim arkadaşlar görüşleriniz için:)
ender abi evet eşim beni yakacaktı halıların üstünde görünce bisiklet parçalarını:Dama neyseki sevgililer günüydü,akşam eve dönerken çiçek almam harika oldu ,affedildim:;
evet çiçeği boşuna almadım.:)
bisiklet üstünde bi değişiklik yapmayı şimdilik düşünmüyorum,ama değişirse ilk düşündüğüm sram x-0 almak olacak takım halinde.erkut galiba bu bisikleti uzun süre satmam büyük konuşmuyum ama:)
bisikletten inesim gelmiyo şu anda ,daha fazla binmek istiyorum arkadaşlar ...herkese tekrar teşekkür ederim:)

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Sevgili Yetkinmeraba.En iyisinde karar verdiğin muhakkak.İnanılmaz güzel ortaya çıkmış.Kırmızı renkle 2007 de s.60 al benili olmuş.Güle güle kazasız kullanmanı diliyorum.Ne kadara malettin merak içerisindeyim.

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

• Beğen
Tepkiler: Yetkin Şahin

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
yetkin abi bisikleti almışsın hiç haber vermiyorsun yeni gördüm kodro değişik renkmiş seninki ama güzel duruyor en iyi kararı verdinğinden emin olabilirsin artık scott scaleci birisin güzel kazasız sürüşler diliyorum:)

• Beğen

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
candede Sevgili Yetkinmeraba.En iyisinde karar verdiğin muhakkak.İnanılmaz güzel ortaya çıkmış.Kırmızı renkle 2007 de s.60 al benili olmuş.Güle güle kazasız kullanmanı diliyorum.Ne kadara malettin merak içerisindeyim.

ismailağıllı yetkin abi bisikleti almışsın hiç haber vermiyorsun yeni gördüm kodro değişik renkmiş seninki ama güzel duruyor en iyi kararı verdinğinden emin olabilirsin artık scott scaleci birisin güzel kazasız sürüşler diliyorum:)

teşekkür ederim candede ve ismailağıllı:)evet en iyiye karar verdiğimi bisiklete dokununca anladım:Devet renkleri değişikmiş 2007 modelin. sevinçten haber vermeyi unuttum kusura bakmayın.ama sizlere cok teşekkür ederim bana yardımcı oldunuz scott hakkında.ve sizlerle inşallah bir arada tur atmak isterim scott team olarak :D
bende bu arada 2007 model kadro hakkında bilgi veriyim.ben hep kadroların yani 2006 yla 2007 arasında fark var mı diye alacağım yerlere sormuştum.galiba gözden kaçtı biraz far var.en göze çarpanı kadronun alnındaki kaynak izi yok ,sanki tek parça o bölüm çok başarılı bi işçilik var. bunu herkesin bilgisine sunmak isterim.elle falan bile hissedilmiyo o derece kaliteli işçilik.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
demek ki ufak değişiklikleri oluyor 2007 lerin iyice baktım evet tek parça gibi duruyor tekrar hayırlı olsun

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Yetkin slm

bisikletin çok güzel iyi bi seçim yapmışsın. dün bikeandoutdoor daydım vitrinde duran scott carbona hayranlıkla bakıyodum. ve şimdi gördüm senin bisikletinde aynı renkmiş. çok güzel senin adına sevindim.
kazasız belasız keyifli günler

bu arada; scott markasını seçmen nasıl oldu :) benim bu işle bi ilgim varmı :D

• Beğen

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
@otec

teşekkür ederim...senin payın var kesinlikle ,beğenmeseydim sen sorumluydun:Dşaka bi yana ,doğru seçim yapmışım ,başka bir model alacaktım biliyosun.

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
güle güle kazasız belasız kullan arkadasımm gercekten cok tatlı bı makına olmuss.artık bu guzellılerı kıskanmaya basladımm=))

• Beğen

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
lego kurmak terimini beğenmedim benim hiç bu kadar güzel bi legom olmadı :( :):):) :p

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
swunk ercan a kesinlikle katılıyorum yakından daha güsel
teşekkür ederim beğendiğin için.pazar gün yaptığımız tur cok güzeldi .bu arada senin bisiklette çoook güzel resimlerini bekliyorum;)biraz farklı bisiklet görmek güzel olur forumda:)

kont26 güle güle kazasız belasız kullan arkadasımm gercekten cok tatlı bı makına olmuss.artık bu guzellılerı kıskanmaya basladımm=))
teşekkür ederim arkadaşım daha iyisi senin olsun:)

3rkn*MF lego kurmak terimini beğenmedim benim hiç bu kadar güzel bi legom olmadı
:D evet haklısın benimde hiç bu kadar güzel legom olmamıştı:) teşekkürler...

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Yetkin güzel bisiklet olmuş.. Bayağı da hafif olmuştur bu şekilde..
Güzel günlerde kullan..
Selamlar..

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
@gürsel

teşekkür ederim.gürsel abi...evet baya hafif oldu galiba.ama tartmadım hiç.hoşçakalın:)

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
abicim haaarika bişi olmuş maşallah ya rengi falan süper fırlayacakmış gibi duruyo manyak beğendim
abi bide bisikletin maliyeti ne oldu sana bende düşünüyorumda
özel mesajda tabilirsin

lazkoqat

Üye
Tepki
8
gule gule kullan allah kazasız belasız kullandırsınn yemın ederım ilk resimden son resime bakmam 3 4 dk mı aldii yavas yavas sindirerek izledim. senki ben yapiyormusum gibi :D

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
cyclist_43 abicim haaarika bişi olmuş maşallah ya rengi falan süper fırlayacakmış gibi duruyo manyak beğendim
abi bide bisikletin maliyeti ne oldu sana bende düşünüyorumda
özel mesajda tabilirsin
teşekkür ederim...evet haklısın rengi cok güzel ,bende resimlerinden bakarak seçmiştim.ama canlısı daha güzelmiş.

lazkoqat gule gule kullan allah kazasız belasız kullandırsınn yemın ederım ilk resimden son resime bakmam 3 4 dk mı aldii yavas yavas sindirerek izledim. senki ben yapiyormusum gibi

teşekkür ederim...bende zaten bisikleti tam monte etmeye başlayacaktım.bi anda aklıma forumda ki arkadaşlar geldi.sizlerle paylaşmak istedim.bisikletin parcalarını toplamak cok zevkli bi iş:)o havayı size yansıtabildiysem ne mutlu bana....daha iyisi sizlerin olsun:)

beykan

Forum Demirbaşı
Tepki
101
HAYIRLI OLSUN ÇOK GÜZEL ESKİ CORRATEC İNİ ERKUTA SATMIŞSIN ORDAN DA BİLİORUM:) AMA BENİMDE HAYALİM 120mm - 130mm lik SİD gibi bir maşa birde MAVİC crossmax jant takım istiyorum valla işallah bir gün kısmet olur tekrar hayırlı olsun fotolar çok güzel kazasız belasız keyifli sürüşler...