Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Scott Scale 40 (2009) XT Vites ve Avid Elixir R Fren

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında F.Ertuğrul Aydın tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. F.Ertuğrul Aydın

F.Ertuğrul Aydın Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bisikleti Erdoğanlar bisikletten topladık Lütfü abi ve Mehmet Abi ile gerçekten çok güzel bir bisiklet toplandı renk uyumu vs. mükemmel fakat ben yol bisikletine geçiş yapıcağımdan bu bisikleti satmaya karar verdim.bisikleti haziran 2nci haftasında aldım. bisikletin ağırlığı pedalsız 11 kg net geliyor.
    bisikletten çok memnunum söylediğim gibi yol bisikletine geçiş yapıyorum.bisikletin üstündeki parçaların sıfır fiyatları şöyle.
    Axon Maşa: 294 E
    XT Aynakol : 240 E
    XT arka aktarıcı: 85 E
    XT ön aktarıcı: 41 E
    XT Ruble: 78 E
    XT vites kolları: 124 E
    Race Face Evolve Set: 160 E
    Scott Scale 40 Kadro: 390 E
    Avid Elixir R: 279 E
    XT Jantlar: 349 E
    Maxxis Crossmark Lastikler: 29 E
    Zincir: 39 E
    Selle İtalia XO sele: 47 E
    Normalde bunları toplarsanız 2055 Euro ediyor sıfırı buda 5000 Lira kadar ediyor.ben 3.5 ay kullandım. bisikleti 3500e satıyorum :)faturasını vb. gerekli herşeyini vericeğim elden almak isteyen olursa Adapazarında oturuyorum (TEL NO: 05378598472) bisiklette eksik olan sadece 2 tane iç lastik gerekiyor ve Ön tekerin QR'si eksik. Bar-endler Ritchey marka onları hesaba katmadım bisikletten bi kere düştüğüm için yamuldu ve tıpası kayboldu ama bisiklet ile beraber veriyorum.Matara ve Matara tutacağınıda hesaba katmadım bisiklet ile beraber vermiyorum.Pedallarıda hesaba katmadım.Taksit Seçeneği elimde malesef yok :( Nakit 3500 TL ama pazarlık payı olacak tabii ki.Kesinlikle Parça olarak satmıyorum !!!bunun için özel mesaj göndermeyiniz.

2. F.Ertuğrul Aydın

F.Ertuğrul Aydın Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bisikleti Erdoğanlar bisikletten topladık Lütfü abi ve Mehmet Abi ile gerçekten çok güzel bir bisiklet toplandı renk uyumu vs. mükemmel fakat ben yol bisikletine geçiş yapıcağımdan bu bisikleti satmaya karar verdim.bisikleti haziran 2nci haftasında aldım. bisikletin ağırlığı pedalsız 11 kg net geliyor.
    bisikletten çok memnunum söylediğim gibi yol bisikletine geçiş yapıyorum.bisikletin üstündeki parçaların sıfır fiyatları şöyle.
    Axon Maşa: 294 E
    XT Aynakol : 240 E
    XT arka aktarıcı: 85 E
    XT ön aktarıcı: 41 E
    XT Ruble: 78 E
    XT vites kolları: 124 E
    Race Face Evolve Set: 160 E
    Scott Scale 40 Kadro: 390 E
    Avid Elixir R: 279 E
    XT Jantlar: 349 E
    Maxxis Crossmark Lastikler: 29 E
    Zincir: 39 E
    Selle İtalia XO sele: 47 E
    Normalde bunları toplarsanız 2055 Euro ediyor sıfırı buda 5000 Lira kadar ediyor.ben 3.5 ay kullandım. bisikleti 3500e satıyorum :)faturasını vb. gerekli herşeyini vericeğim elden almak isteyen olursa Adapazarında oturuyorum (TEL NO: 05378598472) bisiklette eksik olan sadece 2 tane iç lastik gerekiyor ve Ön tekerin QR'si eksik. Fren Balatalarını daha yeni değiştirdim :) Bar-endler Ritchey marka onları hesaba katmadım bisikletten bi kere düştüğüm için yamuldu ve tıpası kayboldu ama bisiklet ile beraber veriyorum.Matara ve Matara tutacağınıda hesaba katmadım bisiklet ile beraber vermiyorum.Pedallarıda hesaba katmadım.Taksit Seçeneği elimde malesef yok :( Nakit 3500 TL ama pazarlık payı olacak tabii ki.Kesinlikle Parça olarak satmıyorum !!!bunun için özel mesaj göndermeyiniz.
    Bisikletin önceden çektiğim fotoğrafları:
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=90472 konu içinde 3ncü sayfada güncel resimler mevcut.
    Bisiklet ile ilgili Adapazarında Akçay Deresi içinde çektiğim bir video :)

Videoyu göremeyenler için link:http://www.youtube.com/watch?v=9WlJpiWeegU

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.