Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Scott rüzgarlık yelek, yazlık uzun kol/kolsuz formalar

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında Özgür K. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    İkinci bir siparişimde yine bedeni uymayan ürünleri satıyorum. Ürünlerin tamamı sıfırdır, sadece 1 defa denenmiştir ve hepsi L beden ve paketindedir. Alacak arkadaşlara bir uyarıda bulunayım, tamamı Athletic Fit ürünlerdir. Yani en dar kalıp. Romanya üretimi, orjinal Scott ürünler. Ayrıca tamamını uzun uzun araştırarak aldım, satıldığı gibi de bir büyük bedenlerinden sipariş edeceğim. Son derece kaliteli, güzel ürünler. Pazarlık teklif etmeyiniz, isteyen arkadaşlar için sanalpazar taksitli ilan açabilirim. İstanbul içi elden teslim edebilirim yada şehir dışına kargolayabilirim. Benzer ürünlerin linklerini ekledim. Fotoğrafları telefon ile çektiğimden dolayı hafif bir solukluk var, bilginiz olsun.

1) Scott RC Pro Kolsuz Yazlık Forma
    Coolmax kumaşlı, en üst düzey nefes alabilirliğe sahip , yaz sürüşleri için ideal bir forma. Arka taraftaki 3 cepten orta cepte su geçirmez gizli bir cep bulunuyor. Para/telefon gibi eşyaların ıslanmaması/terden etkilenmemesi için kullanışlı bir özellik.

Fiyat 80 TL

2) Scott RC Pro Rüzgar Geçirmez Yelek
    Rüzgar geçirmez, iç yüzeyi polarlı, sırt kısmından nefes alabilirliği çok yüksek yelek. Bu benim en beğendiğim ürünlerden birisi, çünkü kolsuz olduğundan terleme yapmaz, sırt kısmından nefes alabilirliği yüksek, aynı zamanda hafif polarlı yapısı ile sıcak tutuyor ve rüzgar de geçirmiyor.
    İçine uzun kol forma ile, bu rüzgarlı havalar için ideal bir ürün.

Fiyat 90 TL

3) Scott RC Pro Light Uzun Kol Yazlık Forma
    Yumuşak, hızlı kuruyan, en yüksek derecede nefes alabilir bir kumaşa sahip forma. Arka-orta cepte kolsuz forma da olduğu gibi su geçirmez gizli bir cep bulunuyor. UV ışınlarına karşı korumalı bir yapıya sahip. Uzun kol olduğu için yaz kullanımında güneşten korumak için ideal bir forma.

Fiyat 120 TL

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.