Scott Orijinal Askılı tayt, uzun kollu forma ve Zero Rh+ kışlık ceket...

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar merhaba,

3-4 ay önce almış olduğum Scott Spark bisiklet ile birlikte kullanmak amacıyla aldığım ve dağ bisikletinin yolda gitmediğine karar verdiğimden dolayı kullanamadığım orijinal scott giysileri satmak istiyorum. Hatta satmasam, orijinal specialized forma,tayt ya da benzeri giysilerle (mutlaka kırmızı tonlarından olmalı) takas da yapabilirim. Samimiyetime inanın ki, sadece maksimum 5 kere giyilmiştir. Ve gerçekten oldukça temiz durumdalar. Tayt için 90 TL, Forma için de 80,00 TL istiyorum. Çok rica ediyorum pazarlık yapmayalım. Fiyatların oldukça uygun olduğu aşikar. Buyurun Fotoğraflara ;

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Geçen kış başlarında aldığım ve gerçekten renklerinden ve performansından çok memnun olduğum orijinal Zero Rh + marka kışlık ceketimi, daha hafif bir modelini edindiğimden satmak ya da specialized herhangi bir ürünle-giysi ile takas yapmak istiyorum. Satın almak isteyen arkadaşlarım için fiyatım 175,00 TL dir. Dilerseniz yurt dışı satış fiyatlarına bir göz gezdirin. Ne denli ucuz olduğunu göreceksiniz. Fotoğraflar ;

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Tüm arkadaşlarıma iyi forumlar...

Scudo

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Scott uzun kollu forma satılmıştır. İlan diğer ürünler için günceldir.

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Scott tayt satilmistir. Zero Rh + için ilan günceldir

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Zero Rh+ ceket satıştan çekilmiştir. ilan Kapatılabilir.